ЄС має рішуче відповісти на загрози з боку РФ, — президент Литви

СВІТ
23 січня, 11:20
Ґітанас Науседа
Ґітанас Науседа
Фото: Delfi

Очільник Литовської Республіки сподівається на рішучість лідерів країн-членів Євросоюзу у відповідь на російську агресію.

З такою заявою Ґітанас Науседа виступив у середу, 22 січня, на закритій дискусії в рамках Всесвітнього економічного форуму у Давосі, інформує видання "Delfi".

Президент Литви нагадав колегам, що окрім воєнної присутності РФ в Україні та Грузії, Кремль здійснює кібернетичні та інформаційні атаки, а також маніпулює історичними фактами.

«Агресію РФ, до якої ми звикли за останні кілька років, не можна терпіти й просто засуджувати. Маємо говорити вголос, що у Москві прагнуть заморозити конфлікти, розв'язанні власноруч, а не вирішувати їх», — наголосив Ґітанас Науседа.

У своїй промові очільник Литовської Республіки підкреслив, що на рівні з кліматичними проблемами, якими переймаються лідери ЄС, вже давно слід було висловити рішучість на агресивні дії РФ, особливо щодо сусідів.

Читайте також:
Співробітники Особливого архіву Литви виявили оригінальний примірник декларації, підписаний лідерами повстанчих загонів 16 лютого 1949 року.
15 лютого, 11:35
Литовське міністерство освіти підготувало законопроєкт про підвищення соціальних виплат вчителям-філологам.
13 лютого, 16:40
Приватний літак Євгєнія Прігоджина, довіреної особи президента РФ, зафіксували на летовищі у Вільнюсі.
10 лютого, 11:15
Методично, систематично, відкрито — так діють російські спецслужби у Балтійському регіоні з метою завербувати як найбільше агентів.
05 лютого, 12:50
Делегація Литовської Республіки пропонує оскаржити повноваження російської делегації в Парламентської асамблеї Ради Європи.
28 січня, 10:50
Литовський уряд ініціює створення у столиці країни пам'ятника першому президенту Антанасу Смятоні.
10 січня, 19:50