ЄС не до України, їм би розв'язати власні проблеми, – політолог Олеся Яхно

СВІТ
04 жовтня, 08:12
ЄС не до України, їм би розв'язати власні проблеми, – політолог Олеся Яхно
Фото: bastion.tv

Перед колективною Європою на сьогодні постала низка серйозних зовнішньо- і внутрішньополітичних викликів, які поки не мають вирішення.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала фаховий політолог, кандидат політичних наук і колумніст "Останнього Бастіону" Олеся Яхно.

За її словами, головними проблемами Брюсселю нині є: запуск і подальша експлуатація "Північного потоку-2", наслідки виборів у ФРН, а також афґанська криза.

«Вказані виклики, які відбуваються одночасно, можуть негативно вплинути на рівень трансатлантичної безпеки. Якщо з "Північним потоком-2" усе зрозуміло, то якою буде нова політика Німеччини після парламентських виборів невідомо; у Берліні триває своя коаліціада. Ще один виклик – образа Франції після рішення Австралії відмовитися від контракту на постачання підводних човнів на користь співпраці зі США і Великою Британією. Тут, зрозуміло, все складно», – стверджує Олеся Яхно.

Вітчизняний політолог додає, наслідки нещодавнього виведення союзницьких військ з Афґаністану також даються взнаки, зокрема через нову міграційну кризу і зростання терористичної загрози з боку радикальних ісламістів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", офіційному Києву варто припинити протиставляти себе всім навколо, кидаючи виклик друзям і відштовхуючи від себе партнерів.

вибір редакції
Читайте також:
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
вчора, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
вчора, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36
Це «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.
25 листопада, 18:02