Єврейські окупанти вигнали палестинців з власних осель

СВІТ
07.12.2023, 14:54
Єврейські окупанти вигнали палестинців з власних осель
Фото: Anadolu Ajansı

Поки бойовики ЦАХАЛ стирають з лиця Землі смугу Ґази, на Західному березі річки Йордан триває тихий терор. Окупанти діють згідно з Торою.

Відповідні кадри зі Східного Єрусалиму виклав місцевий громадський діяч і правозахисник Агмад абд ель Рагман. За його словами, після 7 жовтня «мирні» єврейські поселенці перейшли всі межі та стали агресивніше виганяти палестинців їхніх домівок.

Свої нахабні дії підступні сіоністи аргументують нібито «підтримкою всіма арабами та мусульманами терористів», зокрема угруповання ХАМАС. Але жодних доказів на свої звинувачення громадяни державного утворення Ізраїль не надали.

Як можна побачити на викладених вище роликах, озброєні єврейські поселенці вдираються до мирних палестинців, погрожуючи кривавою розправою. Режим прокремлівського прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу всіляко заохочує такі дії сіоністів.

Водночас слід наголосити, що євреїв гнали по всьому світові — з Іспанії та Німеччини, з Московії та Франції, — але вони завжди знаходили притулок та безпеку у... мусульман! Нині ж народ з Юдиного коліна вирішив відплатити за прихисток кров'ю та смертю магометанам.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що риторика про права людини, справедливість, свободу слова та інший набір постулатів «святої демократичної біблії» втратили всякий сенс і перестали виконувати роль інструменту впливу на людство. Не тільки на палестинській, а й на українській землі.

Єврейські окупанти вигнали палестинців з власних осель_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18