Десакралізація ідолів Модерну, або падіння Заходу

СВІТ
06.12.2023, 19:52
Десакралізація ідолів Модерну, або падіння Заходу
Фото: Twitter

Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.

Підмурівком була ідеологія нового демократичного лібералізму у червоних тонах, яка після «революції поколінь» 1968 року, озброївшись фройдо-марксизмом, оголосила, що «всі люди рівні, що кожна людина і народ заслуговує на справедливість, що кожна людина, незалежно від її раси, національності чи віросповідання, повинна мати рівні права та рівний вибір».

І хоча заявлені постулати ерзац-демократичної релігії спочатку були багато в чому фікцією та ширмою для прикриття експансіоністського домінування Заходу. Загалом саме ці наративи допомагали обґрунтовувати претензії західного альянсу на роль моральних ватажків людства, особливо після розвалу східного соціалістичного блоку з осердям у Москві.

Теперішня різанина у Ґазі знищила цей актив Заходу. Ставши співучасниками жахливої бійні та розлючено підтримавши масове вбивство сіоністським режимом Ізраїля палестинських дітей, Захід знищив саму основу свого домінування.

Магічні наративи про права людини, справедливість, свободу слова та інший набір постулатів «святої демократичної біблії» втратили всякий сенс і перестали виконувати роль інструменту впливу на людство. Не тільки на палестинській, а й на українській землі.

Захід залишив лише голу силу без ідеологічного прикриття. А як свідчить історія людства, гола сила, позбавлена прийнятних ідеологічних шат, приречена на деградацію; совєцьке минуле тут більше, ніж просто приклад — невивчений ніким досвід.

Ставши співучасником різанини у Ґазі, а перед тим довго споглядаючи за геноцидом російськими руками українців, Захід знищив міжнародну конструкцію свого глобального домінування, яка ретельно зводилася по закінченню Другої світової війни. США більше не «світовий поліціянт», аж ніяк.

Всі інституції для стримувань і противаг впали. Всі формальні правила, які так чи інакше визнавали на міжнародному рівні, знищені!

Якщо агресія росії проти України після 24.II.2022 нарешті сприйматися світом, як замах на усталені норми та правила, які необхідно захистити, щоби не допустити сповзання до ще більшої нестабільності, то масова різанина палестинських дітей та співучасть у цій бійні Заходу. Насамперед США, de facto легітимізувала російську агресію, що вже не обмежиться Україною.

Щобільше, Захід легітимізував будь-який злочин проти будь-якої країни, на який вирішиться Москва, Пекін, Тегеран, Каракас чи хтось інший, схиблений на неоімперіалізмі. Більше жоден наратив Заходу не працює, бо людство побачило слабкість, на власні очі побачило нутро цієї брехливої системи, що заохочує жахливу вакханалію людського жертвопринесення для шизофренічних марень релігійних сектантів фанатиків у США та в Ізраїлі.

Те, що заподіяла сіоністська банда на чолі з українофобом Біньяміном Нетаньягу за підтримки Заходу, — це смертельний удар по всій західній цивілізації з її претензіями на головного моралізатора людства. Світ увійшов у період глобальної невизначеності та тотальної десакралізації Заходу, а головний винуватець цього — Ізраїль із його інфернальною злістю до людства, обтяженою релігійною шизофренією.

На прикладі Ґази Захід своїми руками зруйнував ті правила, які він встановив, назвавши їх «міжнародним правом». І хоча спочатку це так зване «право» було лише ширмою, що прикриває експансіонізм «переможців над нацизмом», світ дотримувався формальних ритуалів.

Різанина палестинських дітей у Ґазі ознаменувала аварію всієї ідеологічної ліберальної конструкції, побудованої з 1945 року. Одяг демократії зірвано пронизливими стогонами конаючих під завалами палестинських дітей, а над ними чутно сміх потворного релігійного маніяка із зіркою Давида на лобі, який живиться людською кров'ю.

Десакралізація ідолів Модерну, або падіння Заходу_1

Наскрізь брехливий світ кривавих упирів та їхніх посібників постав без ідеологічного макіяжу, шокуючи людство. Бійня у Ґазі за участі провідних демократій Заходу знищила всі їхні ідеологічні сенси, якими вони обплутали світ.

Засновник міжнародної «Мережі етичної журналістики» (EJN) Айден Вайт констатував «фундаментальну руйнацію суспільної довіри» до глобального мейнстриму медіа Заходу (до слова, контрольованих єврейськими фінансовими кланами — прим. ред.). Сіоністська пропаганда, демонструючи абсолютно позамежну брехливість, яку не тільки активно тиражують, а й самі виробляють західні мейнстримні ЗМІ, вилилася в масовий сеанс самовикриття.

Кривава різанина палестинських жінок і дітей у Ґазі, в якій беруть участь США, Велика Британія, Франція, Німеччина та інші, зруйнувала не лише «громадську довіру до ЗМІ», а й саму основу, на якій було збудовано весь міжнародний порядок після Другої світової війни. Під уламками палестинських шкіл і лікарень поховані священні демократичні реліквії, так само, як і під пологовим будинком Маріуполя чи у братській могилі у лісі в Ізюмі.

У крові палестинських немовлят і українських жінок потонули сакральні західні скріпи — права людини, свобода слова, міжнародне право тощо... Одяг брехливої моралі зірвано, залишилася тільки абсолютно потворна, злісна пика релігійного сектанта і фанатика-маніяка, який загрожує роду людському кривавою бійнею.

Шоковане людство з подивом виявило, що озвіріла західна ліволіберальна атеїстична клоака насправді є інструментом глибоко релігійного сектантського проєкту панівного у США угрупування євангелістів-сіоністів, які очікують на прихід юдейського месії. Здавалося б, ірраціональна поведінка режимів Заходу, які підривають основу свого домінування, насправді продиктована абсолютно продуманими мотивами, які озвучив глава євангелістської сіоністської християнської мегацеркви пастор Джон Гейґі під час «Ночі на честь Ізраїлю».

Десакралізація ідолів Модерну, або падіння Заходу_3

«Ізраїль — обраний Богом народ. Ближче до кінця часу Бог не приземлиться у Вашинґтоні чи Берліні. Бог зійде до Єрусалиму. Те, що ви робите з Ізраїлем, Бог зробить із вами. Якщо ви перестанете допомагати Ізраїлю, Бог припинить допомагати Америці», — волав з екранів пастор.

З аналогічною позицією від американського народу виступила третя особа у владній вертикалі США, керівник Палати представників Майк Джонсон: «Я особисто запевнив Нетаньягу, що Конґрес непохитно підтримає війну до кінця. Як християни, ми віримо, що Біблія дуже ясно вчить, що ми маємо стояти на боці Ізраїлю».

Демократи, ліберали, атеїсти всіх мастей і напрямків десятиліттями втовкмачували в голови мас «аксіому» про «ісламських релігійних фанатиків», які загрожують світові. Але сьогодні шокований світ із подивом виявив, що злісні релігійні фанатики, мешкають зовсім не на Сході, а в елітних столицях західних країн.

У світі більше не діють жодні формальні правила, сильний диктує свою волю, а слабкий волає до справедливості. Неминучий процес фрагментації звичного глобального військового та політичного партнерства.

Йому на зміну прийдуть ситуативні союзи між окремими країнами (в тому числі всередині вже наявних об'єднань і навіть ворожих таборів один одному) і різними наддержавними елітними кланами. Цей процес уже триває на наших очах, оскільки людство увійшло в епоху пошуку нових смислів, які дадуть світові надію та приведуть до справжньої справедливості.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Дипломати комуністичного Китаю розраховують стати єдиними провідниками миру на Сході Європи. Україну у Пекіні розглядають колонією РФ.
вчора, 19:13
Опінії
Недалекоглядні поляки знову роблять помилки, не вивчивши досвід своїх предків у минулому. Якщо Україна впаде, росія посуне на Польщу.
26 лютого, 20:32
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29