Євреї протестують проти ізраїльської окупації Палестини

СВІТ
03.01.2023, 14:31
Євреї протестують проти ізраїльської окупації Палестини
Фото: Twitter

Тим часом силовики Держави Ізраїль на догоду сіоністам продовжують терор, безпідставно стріляючи у цивільних палестинців.

Відповідні фото- і відеодокази порушень прав людини оприлюднив незалежний правозахисник Магаммад Сміри, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, у місті Наблус сіоністи з ЦАХАЛу без жодної на те причини вриваються у домівки палестинців (як мусульман, так і юдеїв із християнами – прим. ред.) і виселяють їх звідти.

Водночас у сусідніх населених пунктах на Західному березі річки Йордан тривають протести ортодоксальних євреїв (зокрема, хасидів), які вимагають від ізраїльського уряду зупинити окупацію Палестини.

Цілком прогнозовано, що відповідь Тель-Авіва не забарилася: десятки учасників без зволікань було затримано і заарештовано, до найзавзятіших протестувальників застосовано гумові кулі та сльозогінний газ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", єврейські окупанти ніяк не вгамуються, їм мало землі для розселення, тому взялися рубати останні природні оази на Західному березі Йордану.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36
Політика
Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.
28 січня, 07:50
Війна
У південних областях сили ППО працювали майже 11 годин
01 січня, 10:28
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
07.12.2023, 19:41
Війна
Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.
02.11.2023, 15:31