Євреї протестують проти ізраїльської окупації Палестини

СВІТ
03 січня, 14:31
Євреї протестують проти ізраїльської окупації Палестини
Фото: Twitter

Тим часом силовики Держави Ізраїль на догоду сіоністам продовжують терор, безпідставно стріляючи у цивільних палестинців.

Відповідні фото- і відеодокази порушень прав людини оприлюднив незалежний правозахисник Магаммад Сміри, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, у місті Наблус сіоністи з ЦАХАЛу без жодної на те причини вриваються у домівки палестинців (як мусульман, так і юдеїв із християнами – прим. ред.) і виселяють їх звідти.

Водночас у сусідніх населених пунктах на Західному березі річки Йордан тривають протести ортодоксальних євреїв (зокрема, хасидів), які вимагають від ізраїльського уряду зупинити окупацію Палестини.

Цілком прогнозовано, що відповідь Тель-Авіва не забарилася: десятки учасників без зволікань було затримано і заарештовано, до найзавзятіших протестувальників застосовано гумові кулі та сльозогінний газ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", єврейські окупанти ніяк не вгамуються, їм мало землі для розселення, тому взялися рубати останні природні оази на Західному березі Йордану.

Читайте також:
Війна
Понад рік загарбанні росіянами терени нашого Півдня продовжують зазнавати руйнівного впливу агресорів, які тероризують мирних українців.
15 березня, 19:44
Війна
Терористичний контингент РФ знову застосував зенітно-ракетні системи середнього радіуса дії "С-300" з тимчасово окупованого Токмака.
24 лютого, 21:27
Світ
Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.
22 лютого, 20:24
Війна
На тимчасово загарбаних російськими агресорами теренах Запорізької області загострюється гуманітарна криза, геноцид набирає обертів.
22 лютого, 18:17
Світ
Воєнний злочинець та кривавий російський диктатор відверто наслідує шлях свого бездуховного вчителя душогуба Іосіфа Сталіна.
10 лютого, 19:07
Світ
Нижня палата канадського парламенту ще минулого року визнала, що дії росії в Україні є геноцидом.
03 лютого, 11:40