2000 оливкових дерев під ніж: як сіоністи спустошують Палестину?

СВІТ
19.11.2022, 07:45
2000 оливкових дерев під ніж: як сіоністи спустошують Палестину?
Фото: Umma News

Єврейські окупанти ніяк не вгамуються, їм мало землі для розселення, тому взялися рубати останні природні оази на Західному березі Йордану.

Красномовний ролик із місця події виклав незалежний ісламський інформаційно-просвітницький портал "Umma News", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, група невідомих громадян Держави Ізраїль свідомо викорчувала і знищила понад 2000 оливкових дерев у палестинському селі Карават-Бані-Хасан.

Показово, що "санкціонували" та охороняли по факту незаконну вирубку озброєні спецпризначенці, не даючи природозахисникам зупинити нищення екосистеми.

«Цей відверто інфернальний акт був здійснений ізраїльськими силами ще цього понеділка, 14 листопада. Важливо відзначити, що оливкове фермерство є великою галуззю і єдиним джерелом засобів для існування для багатьох палестинців на Західному березі річки Йордан, де Тель-Авів намагається спорудити нові єврейські поселення для "виправлення" на власну користь демографічної ситуації», – повідомили журналісти порталу "Umma News".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", попри щоденні обстріли військ підконтрольних маріонетковому російсько-іранському диктатору Башару аль-Асаду у Сирії триває збір оливок.

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
вчора, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03