Європейські політики досі отримують криваву зарплату з РФ

Опінії
29.08.2023, 18:35
Європейські політики досі отримують криваву зарплату з РФ
Фото: Facebook

За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Щось Ніколя Саркозі геть розбалакався. У нещодавньому інтерв'ю, яке співпало разом із публікацією його мемуарів, він озвучив повністю російську позицію в питанні України.

Зокрема, сказав, що «повернення Криму під контроль України – це ілюзія, а Донбас – це спірна територія. Я вважаю, що треба проводити референдуми, а Україна не має вступати до ЄС і НАТО, ми її тут не чекаємо».

Також експрезидент Саркозі сказав наступне: «Росія та Франція потрібні одна одній», а відтак «Макрон має відновити діалог із Путіним». Тобто, весь набір відомого нам російського словесного трешу.

Власне, недарма АлкоДімон (він же Дмітрій Мєдвєдєв – прим. ред.) одразу ж почав нахвалювати такі заяви. Ну, із Саркозі то зрозуміло все...

Лише той факт, що він знаходиться під слідством від 2021 року (через контракт на €3 мільйони з російською страховою компанією), уже є красномовним. Українська сторона (наш посол у Франції), звісно, відразу відреагувала.

Натомість президент Емманюель Макрон також прокоментував, підкресливши підтримку територіальної цілісності України. Але справа не лише у Саркозі та у наявності якоїсь кількості колишніх політиків у європейських країнах, прихильних бункерному кремлівському діду. 

Річ у тім, що розтягнута у часі війна – так звана "війна у довгу", – як стратегія, котра обрана Заходом як найменш ризикова для нього, із часом, буде актуалізовувати позиції ультраправих й ультралівих політичних сил та рухів. Вони уже говорять про доцільність санкцій проти РФ та військової допомоги Україні.

Маргінали й далі намагатимуться влізти у мейнстрим на цій темі, підігріваючи стратегії Путіна щодо виснаження України та Заходу від війни. І чим довше триватиме війна, – тим більше на цьому спекулюватимуть маргінали, як от Саркозі.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55