Європейські політики досі отримують криваву зарплату з РФ

Опінії
29 серпня, 18:35
Європейські політики досі отримують криваву зарплату з РФ
Фото: Facebook

За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Щось Ніколя Саркозі геть розбалакався. У нещодавньому інтерв'ю, яке співпало разом із публікацією його мемуарів, він озвучив повністю російську позицію в питанні України.

Зокрема, сказав, що «повернення Криму під контроль України – це ілюзія, а Донбас – це спірна територія. Я вважаю, що треба проводити референдуми, а Україна не має вступати до ЄС і НАТО, ми її тут не чекаємо».

Також експрезидент Саркозі сказав наступне: «Росія та Франція потрібні одна одній», а відтак «Макрон має відновити діалог із Путіним». Тобто, весь набір відомого нам російського словесного трешу.

Власне, недарма АлкоДімон (він же Дмітрій Мєдвєдєв – прим. ред.) одразу ж почав нахвалювати такі заяви. Ну, із Саркозі то зрозуміло все...

Лише той факт, що він знаходиться під слідством від 2021 року (через контракт на €3 мільйони з російською страховою компанією), уже є красномовним. Українська сторона (наш посол у Франції), звісно, відразу відреагувала.

Натомість президент Емманюель Макрон також прокоментував, підкресливши підтримку територіальної цілісності України. Але справа не лише у Саркозі та у наявності якоїсь кількості колишніх політиків у європейських країнах, прихильних бункерному кремлівському діду. 

Річ у тім, що розтягнута у часі війна – так звана "війна у довгу", – як стратегія, котра обрана Заходом як найменш ризикова для нього, із часом, буде актуалізовувати позиції ультраправих й ультралівих політичних сил та рухів. Вони уже говорять про доцільність санкцій проти РФ та військової допомоги Україні.

Маргінали й далі намагатимуться влізти у мейнстрим на цій темі, підігріваючи стратегії Путіна щодо виснаження України та Заходу від війни. І чим довше триватиме війна, – тим більше на цьому спекулюватимуть маргінали, як от Саркозі.

Читайте також:
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
вчора, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10
Політика
На думку юдеїв-антисіоністів, антисемітизм є «киснем для Ізраїлю». Цей «кисень» використав для появи єврейської держави теоретик сіонізму.
07 листопада, 13:26