Європі наперекір…

Опінії
15.12.2020, 10:09
Зеленський: «Ситуація контрольована»
Зеленський: «Ситуація контрольована»
Фото: © voronz

…«Квартал» регоче по планеті.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Бажання бути «не таким, як всі» віталося педагогікою від новатора Яна Амоса Коменського до ще тієї новаторки Надії Костянтинівни Крупської. Санкціонувалося товариством винахідників і раціоналізаторів, благословлялося протестантською церквою і оспівувалося тимчасовим фронтменом партії «Голос» Славком Вакарчуком.

Суттєво змалили еволюційний вплив цього вектора роки з 1917 по 1991, коли місцеве суспільство вистригли під одну гребінку і нерідко «неправильні» думки вичісувалися разом з головами.

Навряд чи одкровення «не засліпленого Музою моєю» російського лірика Євгена Абрамовича Баратинського, на відміну від ураженої тодішньої світської тусні в салоні Анни Павлівни Шерер, беруться до уваги командою українських клоунів при владі. Трускавецька освіта монобільшості не дає підстав для висновків щодо хоч би поверхового її знайомства з азами базової культури – у тих колах і бідолашна муза, здебільшого, ню. Яка там панянка Закревська.

Це ми (сноби, сноби!) хизуємося перед малописьменними пам’яттю про щось колись вивчене з обов’язкового набору інтелігента, в якому і Баратинський. Звісно, Євген Абрамович не тягне на всеохоплюючу роль «Сватів» у спокушанні плебсу, але для свідомої альтернативи фанатам «Кварталу» давнє поетове «…ее лица необщее выраженье» все ще є символом самобутності і неповторності.

Згадаймо гарні рядки від метра зчуженілої культури:

…Приманивать изысканным убором,

Игрою глаз, блестящим разговором

Ни склонности у ней, ни дара нет.

Но поражен бывает мельком свет

Ее лица необщим выраженьем...

Яким чином лірична мудрість стала відомою циркачам з Банкової, сказати важко, але самобутність «ліца» вони демонструють із жовчним завзятком: мало того, що ідіотський карантин вихідного дня, підтасувавши статистику, оголосили ефективним національним ноу-хау, наразі й локдаун вводять всупереч здоровому глузду і Європі. За Баратинським.

Слідкуйте за «выраженьем» міністра Степанова: чоловік на повному серйозі пояснює, що тестів зараз роблять менше, оскільки менше за ними звертаються. Але ж тим, хто звертається, їх все одно не роблять! А не роблять тому, що за ними не звертаються. «Як була в попа собака…». І на цьому «алгоритмі» будуються розрахунки локдауну, який покликаний зупинити пандемію!

Намертво прив’язаному до гастролей «Кварталу» і днюхи Янелоха міністру Степанову, певно, влом зайти на сайти до нормальних людей в нормальних країнах – протиепідемічні заходи Європи і України як небо і земля, борщ і щі, первак на аронії і бояра. Німеччина, Нідерланди, Італія, Польща і решта континенту ізолюють країни ще до Новоріччя з Різдвом, коли є найбільша небезпека від застільно-храмових контактів!

Читайте також:

А що від цих випадковостей чекати, коли слуга народу Юрій Камельчук (у дитинстві – Кривокобилко) в ефірі телеканалу «Наш» «абсолютно серйозно заявив»: «я не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19»?!

Оцей вискочка з хащі українських та міжнародних стартапів, стратегічний радник «Жіночо-Чоловічого Перекладу» і коуч з розвитку, фасилітатор, котрий пройшов вогонь, воду і тренінги Тоні Робінса, Френка П'юселіка та Майкла Роуча, знає, що земна куля насправді паралелепіпед?  

Читайте також:
Упродовж останнього місяця керівник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія провів кілька непублічних зустрічей.
13 жовтня, 13:49
Або про негаразди в Зе'макітрах: про три зашквари за участю чистокровних, ба – елітних «слуг народу» та служок на минулому тижні.
11 жовтня, 10:34
Парламент розпочав рух у зворотному від декомунізації напрямку.
06 жовтня, 14:29
Українські політики коментують інформацію про відсторонення Разумкова від посади спікера ВР.
05 жовтня, 15:00
Маємо факт: голова Верховної Ради України Дмитро Разумков по-дорослому пішов на розрив з трускавецькою монобільшістю.
04 жовтня, 11:56