Зелені нумерологи

Опінії
12.12.2020, 09:39
Зелені нумерологи

Або магія карантинних чисел...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Маємо в обоймі гарних друзів практикуючого нумеролога. Коли у нас є нагода його неабиякі від природи астрально-циганські задатки простимулювати чаркою-другою ефективного каталізатора, вступає у дію правило Вант-Гоффа, і якість прогнозів зростає у 2-4 рази.

Друзяка множить дату хрестин на розмір вашого взуття, ділить рік втрати невинності на середній бал шкільного атестата, добуває корінь квадратний (інколи – кубічний) із суми років народження всіх пращурів до третього коліна і видає пророцтво у межах незначної статистичної похибки на всі можливі життєві випадки з курсом криптовалют включно.

Пані Діденко з Апельмоном нехай не ображаються, але езотеричні передбачення нашого ізопсефіста інколи переконливіші за їхнє «місцями можливі опади у вигляді дощу і снігу тощо». Принаймні, друзяка, поманіпулювавши вартістю кіло гречки та кількістю здатних до пересування пенсіонерів, ще до першого туру виборів вирахував ім'я майбутнього мера Полтави.

Та ось на славу близького нам нумеролога спокусилися вищі, але пришелепуватіші сили. Цифрами вирішила погратися зелена урядова команда.

Пан Денис Шмигаль днями озвучив нумерологічне дослідження міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова щодо термінів так званих «зимових канікул заради безпеки». Айтішники (а кому ж там іще ворожити? У решти – трускавецький багаж і ази вмикання/вимикання калькулятора) вийшли на восьме тире двадцять четверте січня тим же способом, яким наш знайомий Нострадамус виходить на «неблагополучні дні для зміни постачальника газу».

Ми теж схиляємося до загальнонародної думки, що базовими точками для вирахування старту чергового «інтеллокдауну» за версією Арахамії були дати передноворічного гала-шабашу «Вечірнього кварталу», коли бабки лохів стануть стовпом на переломі.

Урядовим нумерологам офіс Зе недвозначно натякнув на болючі кадрові перестановки, якщо ті зірвуть своїм карантином концертне турне «колиски найвеличнішого» столичними залами з гопотою. Таким чином, усі числа, планети і тільці зі скорпіонами ультимативно вишикувалися проти будь-яких карантинних обмежень у тиждень передноворічних корпоративів.

За відтермінування карантину подалі від високосного 2020 були й інші числа. Скажімо, нумерологи Шмигаля не могли проігнорувати відсотки рейтингів Вінника і Полякової. Атож, коли наклали диференціал скалярної функції оспівувачів зони бікіні на вартість «копії Hublot  за нецілих 5 тисяч грн.» (годинника Венедіктової), довелося визнати – жорсткий локдаун можливий лише після Різдва Христового. Тим паче, що усе Сьоме січня піде на похмілля від зустрічі першої зірки увечері шостого.

Проблему зі «старим новим» 14 січня, яке вочевидь випадало з урядового нумерологічного пасьянсу, бо має усі ознаки новорічного камбеку 1 січня, було вирішено не помічати. Дійшли згоди, що нарід до 7 січня перебуватиме в таких кондиціях, які зроблять глибоко бузковою суму цифр телефонів гарячої лінії міністерства охорони здоров'я, поділену на різницю величин IQ міністра Максима Володимировича Степанова і його заступника Віктора Кириловича Ляшка.

Хто б сумнівався: щоби хоч якось скрасити нокаут малого і середнього бізнесу, вихід з карантину ув’язали з головною днюхою року, всенародним святом сімдесяти трьох відсотків нації – 25 січня   Янелох залишить таки позаду 42-річний рубіж, який увійшов у легенди російсько-української війни разом з янелоховою дурістю про «перестати стріляти».

Отакі, панове, танці з цифрами і зірками.
Читайте також:
Натомість ґої, зокрема в Україні, мусять і надалі продовжувати ходити у намордниках.
19 квітня, 12:05
За 5 днів у Полтавській області тимчасово припинили діяльність класи і групи в 13 навчальних закладах.
05 березня, 16:40
У боротьбі з пандемією коронавірусу команда Володимира Зеленського спирається тільки на власні фантазії.
04.12.2020, 08:59
Причиною – висока захворюваність на ГРВІ серед педагогів.
30.11.2020, 15:15
Максим Степанов обурений відмовою бізнес-структури родини Герег виконувати урядові вимоги так званого "карантину вихідного дня".
12.11.2020, 11:45
Сьогодні вся Полтавська область опинилась у "червоній" карантинній зоні.
06.11.2020, 14:45