Євросоюз закликав суб'єкти федерації виходити зі складу Московії

СВІТ
11.03.2022, 08:42
Євросоюз закликав суб'єкти федерації виходити зі складу Московії

Керівництво Європейського союзу оприлюднило рішення щодо санкцій проти рф, натякнувши на розвал країни-агресора.

Відповідну фотокопію документу на своєму Telegram-каналі виклав народний депутат України IX скликання Олексій Гончаренко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, єврочиновники підготували юридичний сюрприз-прецедент для суб'єктів федерації, яким рекомендовано відмежуватися від злочинних дій кремля.

«В Євросоюзі розуміють, що санкції дуже б'ють по населенню росії, але, враховуючи, що росія все ж таки федерація, то для її суб'єктів є цікавий вихід із ситуації. Якщо уряди республік відмежуються від дій уряду росії стосовно України, це може стати підставою для полегшення або зняття санкцій. Здається, у всіх республік росії зараз є шанс швидко стати незалежними», – прокоментував документ Олексій Гончаренко.

Український нардеп переконаний, що зараз для уярмлених путінським режимом корінних народів росії настав час діяти, конкретніше – здіймати національно-визвольні повстання та валити окупаційно-колоніальну адміністрацію.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", cтарійшина ерзянського народу закликав фіно-угрів до повстання проти Москви.

Євросоюз закликав суб'єкти федерації виходити зі складу Московії_1
Читайте також:
Світ
Сучасна ресурсна федерація з осердям у Кремлі віками уярмлює, асимілює та винищує окуповані етноси. Найбільше страждають нечисельні.
21 квітня, 16:12
Новини
Вітчизняні хакери дістали таємні російські урядові документи. У них ідеться про давнє прагнення путіна розпалити Третю світову війну.
19 березня, 14:45
Світ
Арабське королівство не бажає тиснути руку скривавленого сіоністського режиму. Поки триває геноцид палестинців Ізраїлю не бачити визнання.
08 лютого, 08:07
Політика
Путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.
25.11.2022, 09:29
Політика
Мешканці Херсонської, частини Запорізької, Донецької та Луганської областей, з документами РФ не пускатимуть до Європейського союзу.
03.06.2022, 21:45
Історія
Недоступний раніше вітчизняним науковцям документ про життя українського гетьмана на еміґрації знаходиться у Стокгольмі.
07.08.2021, 12:23