Югославська королівська родина закликала Чорногорію повернути майно

СВІТ
21 липня, 08:47
Коронований принц Югославії Александер ІІ Караджоржевич на вигнанні
Коронований принц Югославії Александер ІІ Караджоржевич на вигнанні
Фото: Geni

Нащадки останнього короля Югославії звернулася з офіційним листом до уряду Чорногорії з вимогою відновлення майнових прав.

Повністю сам текст документа оприлюднило видання "Balkan Insight", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Спадкоємці трону з династії Караджорджевичів прагнуть повернути у свою власність тý нерухомість, яку у них забрали після приходу до влади комуністичного режиму Йосипа Броза Тіто у 1945 році.

Фактично, йдеться про так звану реституцію — поновлення порушених майнових прав королівської родини колишньої Югославії та приведення їх до стану, що існував на момент вчинення дії, якою заподіяно шкоди.

Серед об'єктів нерухомості, перелік яких Караджорджевичі надіслали до Подгориці, вказано: розкішну віллу на морському курорті Мілочер неподалік Будви; замок Лесковац у Рієці-Чорноєвіці; багатоповерховий старовинний будинок у колишній чорногорській столиці Цетінє; тощо.

«Я вірю і закликаю кожну людину, яка вірить у справедливість, а також відповідних чиновників, зробити крок уперед, взяти на себе відповідальність і спробувати виправити цю історичну несправедливість. Це жахлива помилка, як на мене, що триває вже понад сім десятиліть. Її давно слід вирішити у законний спосіб», — прокоментував ситуацію коронований принц Югославії Александер ІІ Караджоржевич, який перебуває на вигнанні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що законотворцям із РФ важко приховати елітне житло у країнах "клятого НАТО".

Читайте також:
Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.
09 липня, 08:37
Румунія, Болгарія, Хорватія і Кіпр невдовзі долучаться до угоди Про скасування паспортного митного контролю між країнами ЄС.
06 червня, 16:53
Схоже на те, що колективні органи влади об'єднаної Європи відмовляються вчитися на власних і чужих помилках, зокрема у питаннях міграції.
30 березня, 11:37
Боячись справедливого вироку, ексбійці "Армії визволення Косова" просять президента США втрутитися у судовий процес над своїми командирами.
26 березня, 10:24
Етнічного бошняка Фікрета Абдича, звинуваченого Хорватією у воєнних злочинах, обрали головою муніципалітету Велика Кладуша.
18.11.2020, 08:59
Албанія та Греція готові до дипломатичного вирішення давньої прикордонної суперечки в Іонічному морі за допомогою Міжнародного суду.
22.10.2020, 09:32