Ювілей "Zалізного Тата"

МИСТЕЦТВО
26.12.2021, 18:41
Ювілей "Zалізного Тата"
Фото: Видавництво "Zалізний Тато"

5 років боротьби на ниві просвітництва і барикадах українського культурного фронту...

Саме стільки здолало ветеранське видавництво "Zалізний Тато", щоби завоювати серце і розум сучасного вибагливого до літератури читача.

Його директор-засновник і за сумісництвом головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко особисто береться за кожну книгу, що виходить друком, аби в кінцевому рахунку у ваших руках опинився справжній нонконформістський, "неформатний" за мірками критиків, але достоту якісний продукт, від якого важко відірватися, не дочитавши до кінця.

Ті, хто має у власній домашній бібліотеці праці зі штампом "Zалізного Тата" підтвердять - це неповторний плід копіткої видавничої та редакторської роботи цілої команди однодумців, що не залишить нікого байдужим.

Відтак бажаємо і надалі примножувати своїми вибухонебезпечними книжковими новинками вітчизняний ринок.

Зі свого боку, інформаційна аґенція "Останній Бастіон" вітає ветеранське видавництво "Zалізний Тато" з народинами!

Ми раді проводити плідну співпрацю у культурницькій площині заради спільних високих ідеалів в ім'я України.

Тож, многая літа і, звісно ж, avanti!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Бойовики ісламістського пуштунського руху "Талібан" розігнали мітинг жінок у столиці Афґаністану, які вимагали хліба, роботи та свободи.
вчора, 07:00
Кримінал
За 7 місяців 2022 року здійснити спробу незаконного перетину адміністративної межі з Європейським союзом намагалися понад 2750 громадян.
12 серпня, 08:36
Політика
Зачинатель жанру історичний роман в українській літературі був переслідуваний російською імперією, але для земляків він – славетна постать.
09 серпня, 20:34
Політика
У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".
17 червня, 20:32
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20