Юзіка Зеленський визнав критично важливим для економіки

ПОЛІТИКА
06 квітня, 09:10
Юзіка Зеленський визнав критично важливим для економіки

Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.

Футбольний клуб «Кривбас» став критично важливим для забезпечення життєдіяльності населення України.

Міністерство молоді та спорту України опублікувало наказ, згідно з яким футбольний клуб «Кривбас» визнається критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення України в особливий період.

Згідно з чинним законодавством, працівники клубу отримають бронювання від мобілізації.

Зокрема «Кривбас» проводить свої домашні ігри в Кривому Розі, а після 22 турів української Прем'єр-ліги йде на другому рядку в турнірній таблиці.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що у 2020 році Зеленський доручив відновити футбольний клуб «Кривбас» із Кривого Рогу і призначив відповідальним за це народного депутата Юрія Корявченкова — колишнього актора студії «Квартал 95» «Юзіка».

Про це Зеленський заявив в ході відкриття стадіону у місті Нова Каховка.

Мер Нової Каховки розповів присутнім, що у них в місті є клуб «Енергія», що постійно змагається із криворізьким «Гірником». У відповідь на це Зеленський згадав про ФК «Кривбас», який проіснував до 2013 року.

«Гірник» — нормальний клуб. Був ще «Кривбас». На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… Ми йому поставили завдання, він зараз говорить з Федерацією (футболу), щоб у Кривому Розі «Кривбас» повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби» — заявив Зеленський.

Якщо ФК «Кривбас» визнали критично важливим для забезпечення життєдіяльності населення України, то ФК «Енергія» з Нової Каховки було розформовано у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну.

Зеленський здав Нову Каховку російським окупантам. Містяни довго чинили спротив окупантам, виходили на протести, через що потерпали від репресій ФСБ. Місто досі окуповане російськими загарбниками.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
вчора, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13