З червоними прапорами і сумбурними заявами: в Полтаві відзначили 75-ту річницю «вигнання нацистських окупантів»

ПОЛТАВА
28.10.2019, 17:07

Замість турботи про поодиноких живих ветеранів Другої світової війни в Україні плекають радянські традиції.

28 жовтня у Полтаві відзначили 75-ту річницю «вигнання нацистських окупантів із України».

Урочистості традиційно відбулися на Меморіалі Солдатської Слави.

Скільки справжніх ветеранів взяло участь у заході – сказати важко. Тим, хто у 1945 році зустрів закінчення війни вісімнадцятирічним, сьогодні має бути 92 роки. Часто «масовку» для подібних заходів створюють значно молодші пенсіонери – колишні службовці радянських силових структур, а то й цивільні прихильники комуністичної ідеології. У Росії також поширена практика використання спеціально найнятих акторів.

На жаль, політики, які нерідко лишаються байдужими до долі справжніх ветеранів, вдаються до піару на «червоних датах календаря», аби заручитися підтримкою літнього електорату. Не стало винятком і відзначення 28 жовтня у Полтаві: у заході взяли участь представники міської ради.

Націонал-соціалістична Німеччина програла війну далекого 1945 року, і нацизм Україні явно не загрожує. Навпаки, прапори «антинацизму» чи «антифашизму» широко використовуються тими, хто сьогодні воює проти України – путінською Росією та її маріонетковими структурами на сході країни.

Із річницею «изгнания фашистов» українців уже встигли «привітати» такі одіозні проросійські політики як Віктор Медведчук та Наталія Вітренко. Впродовж останніх років про цю дату також не забували на території «Л-ДНР».

Далеко не всі учасники сьогоднішнього заходу на Меморіалі мають проросійські та прорадянські погляди. Тим не менше, плекання радянських традицій дезорієнтує суспільство, не дозволяючи йому мобілізуватися задля протистояння ворогу. Тому не дивно, що серед учасників заходу вистачало тих, хто хоч і усвідомлює факт війни на Донбасі, мислить категоріями «миру за всяку ціну», а не перемоги.


Читайте також:
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15
Пожежникам вдалося загасити займання на відкритій території поблизу села Валок у Полтавському районі.
вчора, 11:26
В рамках державної програми для ДСНС закуплено 80 машин. 3 машини незабаром отримає Полтавська область.
вчора, 11:19