З чого почати ранок, щоб день був вдалим

30 березня, 09:10
З чого почати ранок, щоб день був вдалим

Щоб день був хороший, важливо гарно його почати. Існують прості способи зробити ранок вдалим.

Увечері, перед тим, як лягти спати, потрібно подумати про майбутній день і скласти приблизний план дій. У цей список обов’язково потрібно включити справи, які вам принесуть задоволення. Нехай навіть це буде звичайний сніданок і ароматна кава, але він повинен вам подобатися.

Після цього уявіть, які емоції ви відчуєте, коли вип’єте свій улюблений напій. Це і називається програмування на успіх. Подібним чином можна налаштувати себе на успіх у всіх справах.

З чого почати ранок, щоб день був вдалим_1

Щоб прокинутися в хорошому настрої, поставте на будильник вашу улюблену мелодію. Нехай це буде не звичайний дзвінок, що змушує вас підстрибувати з ліжка, а приємна пісня, яка налаштує на позитив і змусить посміхатися протягом всього дня.

З чого почати ранок, щоб день був вдалим_2

Вода є універсальним провідником, і її можна використовувати в багатьох ситуаціях. Якщо ви звикли приймати контрастний душ вранці, то вже знаєте, наскільки він допомагає зарядитися бадьорістю і налаштуватися на успіх.

З чого почати ранок, щоб день був вдалим_3

Зробіть зарядку  або помедитуйте. Після пробудження наша голова ще не встигає наповнитися негативними думками, тому ранок – це найкращий час для програмування себе на успіх і медитацій на виконання бажання.

З чого почати ранок, щоб день був вдалим_4

Паятайте про силу вдячності. Дякуйте щоранку Всесвіту за те, що подарував вам ще один день життя. Будьте вдячні за будь-яку дрібницю, і тоді приводів для радості стане ще більше. А якщо загадати заповітне бажання і в кінці додати слова подяки, як ніби воно вже здійснилося, то втілення мрії в життя прискориться.

Візьміть собі за правило в усьому шукати красу. Неважливо, на що ви дивитеся на предмет або людину. Спробуйте знайти у ньому те, що вам сподобалося. Ця вправа вчить нас знаходити прекрасне, а як відомо, подібне притягує подібне.

Майстри фен-шуй радять застосовувати ці поради щодня протягом 14 днів, і ви побачите, як ваше життя зміниться на краще, а успіх стане вашим постійним супутником. Щоб закріпити отриманий результат, продовжуйте вправи 21 день. Адже саме стільки часу потрібно людині, щоб перебудуватися на психологію багатства і почати мислити позитивно.

Читайте також:
На Полтавщині активно поширюється захворюваність на пневмонію.
16 жовтня, 14:28
На думку директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, міри профілактики коронавірусу треба розглядати у кожній школі окремо.
13 жовтня, 14:48
«У наших лікарнях станом на сьогоднішній ранок знаходиться понад 20 тисяч хворих».
08 жовтня, 14:46
Зокрема, COVID-19 виявили у Петра Порошенка, нардепа Жана Беленюка та  голови партії «Голос» Кіри Рудик.
30 вересня, 14:48
Раніше Зеленський запевнив прем'єра Ізраїлю, що готовий випробовувати їх вакцину на українцях.
28 вересня, 15:36
Якщо такої реакції на випадок захворювання немає, Ляшко радить керівникам організацій самостійно звертатись до лабцентрів.
24 вересня, 13:38