З Киви почали стягувати “жомовий мільйон”

ПОЛІТИКА
20.12.2021, 14:55
З Киви почали стягувати “жомовий мільйон”

Виконавча служба почала вичавлювати з Киви 1,2 млн грн за рішенням ВАКС

Виконавча служба почала стягувати з Іллі Киви кошти в сумі понад 1,2 млн грн, які він нібито заробив на здачі в оренду жомової ями в Полтавській області. У зв’язку з цим народний депутат від ОПЗЖ перебуває в Єдиному реєстрі боржників.

Про це повідомляє Bihus.info.

Виконавче провадження щодо стягнення в Іллі Киви “жомового мільйона” в дохід держави зареєстроване 13 грудня. Його також можна знайти в Автоматизованій системі виконавчого провадження.

З Киви почали стягувати “жомовий мільйон”_1

У зв’язку із цим народного депутата від ОПЗЖ внесли також до Єдиного реєстру боржників. Тож, якщо Ілля Кива не погасить борг добровільно, з нього почнуть стягувати ці кошти в примусовому порядку.

З Киви почали стягувати “жомовий мільйон”_3

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Денис Демків, який подавав до суду позов про конфіскацію в Киви цих коштів, підтвердив Bihus.Info, що йдеться саме про це стягнення.

“Так, ми звернулися до виконавчої служби для стягнення цієї суми, коли рішення суду набуло законної сили. Ми звернулися до Печерського відділу виконавчої служби – за місцем роботи народного депутата”, – сказав Денис Демків.

З Киви почали стягувати “жомовий мільйон”_5

Нагадаємо, що Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 27 жовтня визнала “жомовий мільйон” Киви необґрунтованими активами і підтвердила рішення першої інстанції, що понад 1,2 млн грн підлягають конфіскації в дохід держави. Це – перший в історії України позов про конфіскацію необґрунтованих активів.

Ілля Кива звернувся до Верховного Суду з касаційною скаргою, однак рішення апеляції ВАКСу набуло законної сили в день його прийняття.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
НАБУ готується передати її до суду
вчора, 10:05
Кримінал
Трухіну призначили заставу у 49 620 гривень
20 вересня, 15:54
Виміри
Яка вчена рада, такі і досягнення університету
16 вересня, 10:15
Кримінал
Змова місцевих чиновників, право(п)охоронців і Офісу Президента з розкрадання гуманітарної допомоги перейшла на новий рівень.
10 вересня, 17:00
Кримінал
Три місяці суди визначають : хто має розглядати корупційну справу Різника
09 вересня, 15:05
Політика
Цього разу схема наступна: зробити перевірку, звинуватити у розтратах і державній зраді і вмовити президента відреагувати.
09 вересня, 07:03