З Окамою на служиву зелень

Опінії
07 серпня, 09:27
З Окамою на служиву зелень

Зелені впритул не бачать червоних ліній.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Спрощення усього на світі до першої цеглинки, себто задіяння принципу з "лезом Оками", таки й направду дозволяє притомно налаштованій людині з яким-не-яким українським кореневищем зорієнтуватися у багатьох сферах нашого побутування, включно з партійним будівництвом. Демонструємо.

Зчищаємо полуду зі "слуг народу", відкидаючи поступово шар за шаром цвілий наліт: самокатне лібертаріанство, конча-заспівські палаци – дітям, $4000 – сільській вчительці, 40% приросту ввп за п'ятирічку, весняні посадки, пластично реанімовані "нові" обличчя, велики в кортежі, всеосяжне перемир'я і "невагітну Мендель" із робочими, піддутими до стану корабельних соснами… 

І ось воно – єство "партії", народженої ідіотизмом зайдиголів, генітальним гумором "Вечірнього кварталу" і баблом олігархічного блощичника. Навіть не коментуємо судомні спроби так званої "партії" щось із себе явити напередодні місцевих виборів – поки що нам являють кандидатами несосвітенних дилетантів, у котрих на лобі написано, чого вони пристають до берегів у зеленому жабуринні.

Лезо Оками підчикрижує СН до витоків – до того, що у Зеленського на умі, а не на язиці у Арахамії. Днями якесь джерело серед очільників зеленого стану вибовкало сокровенне – т.зв. партія "Слуга народу" відразу після 25 жовтня має намір побрататися із зажопниками.

Нехай нікого з нас не "заводить до Оману" буцімто "ситуативний характер" майбутньої співпраці. Будь-який варіант вась-вась з Медведчуком, Рабиновичем і Кивою прогнозовано і де юре скидає слуг до українофобської помийниці – п'ятої колони руського міра.

І спробуйте переконати нас, що оця "метаморфоза" не є ланкою капітулянтського ланцюжка з формули Штайнмаєра, хрестового походу проти атошників, миру в очах Недопалка, сміховинних звинувачень П'ятого, дідівського десанту до мінської ТКГ! Те керівне служиве джерело відверто зізналося, що «у них (керівництва ЗаЖОП'и – авт.), на відміну від "Голосу" чи "ЄС", відсутні ідеологічні вимоги – вони абсолютно прагматичні і зрозумілі» ©.

Ви, колего, потребуєте пояснень? Чи тут і коню доходить спільність безідейних устремлінь обох явно ворожих українському суспільству сил?

Прагматичність і зрозумілість мети ЗаЖОП'и ось вона, на долоні: Віктор Медведчук – генерал-губернатор Малоросії,  Рабинович – президент Всегалактичного єврейського конгресу і проректор Харківського автодорожнього інституту, Юрій Бойко – віце-прем'єр своїх вишок, Ілля Кива – завідувач Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні імені О.Ф. Мальцева.

Зеленський?

«А что это за девочка и где она живет?

А вдруг она не курит, а вдруг она не пьет?

А мы такой компанией возьмем, да и припремся к...»

Хтось бачив невисокого на зріст явно нелоха у віці трохи за 42 біля воріт 15-кімнатної вілли на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі. Чоловічок з двокутним капелюхом Наполеона на голові небавом вигулював Мендель.

Хтось показував на нього пальцем і кричав на всю Тоскану, що отой чоловічок – шостий президент ще донедавна суверенної країни, члена ООН. Дехто вірив.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Називаємо адресу голови, де вгніздився головний фейк сучасності.
28 вересня, 11:47
Про все ті ж два світи і дві системи.
25 вересня, 13:06
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
Дерибан і рейдерство стали звичною справою для "слуг народу", котрі тимчасово стали владою.
19 вересня, 14:24
Попередні нотатки до виборчих забігів на місцеву дистанцію...
17 вересня, 14:54
"Слуги народу" показали свою некомпетентність і неспроможність бути владою.
17 вересня, 12:12