З українців стягуватимуть податок з витрат, якщо вони не зможуть пояснити походження грошей

ЕКОНОМІКА
22.10.2021, 14:25
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський

Офшори та ухилення від податків то норма, а як вирішив зробити покупку з накопичених грошей, то маєш доводити, що вони твої

З українців стягуватимуть податки з витрат, якщо вони не зможуть пояснити, звідки у них гроші на покупку. Кабінет Міністрів вже напрацьовує законопроєкт про непрямі види оподаткування.

Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив голова податкового комітету Верховної Ради, "слуга народу" Данило Гетманцев, інформує інформаційна аґенція Останній Бастіон.

За словами Гетманцева, держава буде цікавитися, звідки громадянин взяв гроші на дороге придбання - квартиру або автомобіль. Якщо офіційні доходи нижчі за суму покупки, то стягуватимуть податок з різниці.

Володимир Зеленський та його оточення не будуть пояснювати звідки в них гроші, бо "95-й Квартал" і т.д. ... і взагалі, то Янукович винен ! Тобто ці перевірки уряд влаштував для того, щоб зібрати більше грошей з гоїв, а не зменшити ухилення від сплати податків.

Чомусь Володимир Зеленський не поспішає заплатити податки з доходів, які він вивів в офшори. Та й вибачень за це і розумних пояснень ми так і не почули.

Зате ми бачимо постійний піар Володимира зеленського на президентських програмах "Велике будівництво", "Велика реставрація", "Велика реконструкція".

Але і з цими програмами не все в порядку. Про це ще у 2020 році писав Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

Читайте також:
Опінії
Бути волонтером в Україні - це вже за замовчуванням бути зобов'язаним і винним.
31 травня, 14:16
Опінії
На фронті від них багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого
27 травня, 13:24
Опінії
Перемога в війні — це про тверезий погляд, розуміння ситуації і готовність включатись особисто. Інакше проти нас зіграє проста математика.
27 травня, 11:05
Опінії
Залишилося скасувати статтю 301 Кримінального кодексу, яка нічого, окрім доходу для продажних мусорів
24 травня, 13:28
Війна
Водії заблокували на кордоні волонтерів, які везли машини для ЗСУ
24 травня, 09:28
Війна
Саме на вояків покладена місія справедливості й невідворотного покарання за зраду і мародерство під час поборення привиду з минулого...
21 травня, 19:45