З українців стягуватимуть податок з витрат, якщо вони не зможуть пояснити походження грошей

ЕКОНОМІКА
22.10.2021, 14:25
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський

Офшори та ухилення від податків то норма, а як вирішив зробити покупку з накопичених грошей, то маєш доводити, що вони твої

З українців стягуватимуть податки з витрат, якщо вони не зможуть пояснити, звідки у них гроші на покупку. Кабінет Міністрів вже напрацьовує законопроєкт про непрямі види оподаткування.

Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив голова податкового комітету Верховної Ради, "слуга народу" Данило Гетманцев, інформує інформаційна аґенція Останній Бастіон.

За словами Гетманцева, держава буде цікавитися, звідки громадянин взяв гроші на дороге придбання - квартиру або автомобіль. Якщо офіційні доходи нижчі за суму покупки, то стягуватимуть податок з різниці.

Володимир Зеленський та його оточення не будуть пояснювати звідки в них гроші, бо "95-й Квартал" і т.д. ... і взагалі, то Янукович винен ! Тобто ці перевірки уряд влаштував для того, щоб зібрати більше грошей з гоїв, а не зменшити ухилення від сплати податків.

Чомусь Володимир Зеленський не поспішає заплатити податки з доходів, які він вивів в офшори. Та й вибачень за це і розумних пояснень ми так і не почули.

Зате ми бачимо постійний піар Володимира зеленського на президентських програмах "Велике будівництво", "Велика реставрація", "Велика реконструкція".

Але і з цими програмами не все в порядку. Про це ще у 2020 році писав Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

Читайте також:
Опінії
Сидячи на диванах у безпечних місцях – не дозвольмо собі стати людським гівном. Його й так багато довкола
вчора, 12:55
Економіка
У "ПриватБанку" чомусь не зазначають, яку суму з отриманого банком прибутку було переведено на підтримку ЗСУ
вчора, 10:38
Життя
У цій грандіозній порожнечі немає натяку на те, що хтось прийде нам на допомогу, щоб врятувати нас від нашого ж невігластва
16 травня, 14:46
Опінії
Ключові аспекти земельних відносин під час воєнного стану
09 травня, 13:45
Війна
А в цей час ми з вами утримуємо 171 тисячу держслужбовців
02 травня, 16:05
Мистецтво
В кінці липня колектив відправиться у європейське та американське турне.
28 квітня, 10:16