З українців стягуватимуть податок з витрат, якщо вони не зможуть пояснити походження грошей

ЕКОНОМІКА
22.10.2021, 14:25
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський
Данило Гетьманцев та Володимир Зеленський

Офшори та ухилення від податків то норма, а як вирішив зробити покупку з накопичених грошей, то маєш доводити, що вони твої

З українців стягуватимуть податки з витрат, якщо вони не зможуть пояснити, звідки у них гроші на покупку. Кабінет Міністрів вже напрацьовує законопроєкт про непрямі види оподаткування.

Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив голова податкового комітету Верховної Ради, "слуга народу" Данило Гетманцев, інформує інформаційна аґенція Останній Бастіон.

За словами Гетманцева, держава буде цікавитися, звідки громадянин взяв гроші на дороге придбання - квартиру або автомобіль. Якщо офіційні доходи нижчі за суму покупки, то стягуватимуть податок з різниці.

Володимир Зеленський та його оточення не будуть пояснювати звідки в них гроші, бо "95-й Квартал" і т.д. ... і взагалі, то Янукович винен ! Тобто ці перевірки уряд влаштував для того, щоб зібрати більше грошей з гоїв, а не зменшити ухилення від сплати податків.

Чомусь Володимир Зеленський не поспішає заплатити податки з доходів, які він вивів в офшори. Та й вибачень за це і розумних пояснень ми так і не почули.

Зате ми бачимо постійний піар Володимира зеленського на президентських програмах "Велике будівництво", "Велика реставрація", "Велика реконструкція".

Але і з цими програмами не все в порядку. Про це ще у 2020 році писав Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

Читайте також:
Позиція
Нахилянт від ухилянтів Зеленський виступає за те, щоби українці приїжджали з-за кордону вже зараз.
11 червня, 18:38
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» постійно говорять про підтримку воїнів, але ніяк цьому не сприяють. Інша справа — карлівські волонтери.
09 червня, 08:18
Війна
На Херсонщині рятувальників примусово направляють у бойові підрозділи МВС.
01 червня, 12:03
Політика
У Мінсоцполітики рекомендують українцям відкладати гроші на старість та готуватися працювати, скільки зможуть.
01 червня, 10:38
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01