Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є "бізнес-обкладинкою" Володимира Зеленського

ПОЛІТИКА
19.10.2021, 16:20
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є "бізнес-обкладинкою" Володимира Зеленського

Трухін - один з «хранителів», одного із бізнесів Зеленського

Скоро виповниться 2 місяці з того моменту, коли знаходячись в стані сильного алкогольного сп'яніння депутат Трухін став винуватцем серйозної ДТП. В результаті аварії постраждало 6 осіб, в тому числі двоє дітей.

Однак, відповідної реакції з боку МВС не спостерігається. Навпаки, наші джерела кажуть про те, що Трухіна з цієї історії тупо виводять. Звідки ж така увага до звичайного нардепа? Раніше вважалося, що Трухіна не хочуть здавати, тому що його тесть мільйонер з оточення Коломойського - Мартинова.

Однак, з'явилася інформація про те, що Трухін - один з «хранителів», одного з бізнесів Зеленського.

Пише Володимир Бондаренко :

ДТПешний нардеп Трухін - бізнес-обкладинка Зеленського?

ТОВ "СПОРТ ІНВЕСТ СІСТЕМ" отримала дозвіл на будівництво 35-поверхівки на Шулявці (Західний провулок 4).

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є

100% в ТОВ "СПОРТ ІНВЕСТ СІСТЕМ" зараз володіє батько нардепа Трухіна.

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є

До Трухіна засновниками цієї фірми були офшори: SАРНІRЕ ІNVЕSТМЕNТS LТD (Англія) і LІLYDЕSSА ІNVЕSТМЕNТS LТD (Кіпр).

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є

Це офшори Януковичів, які фронтив Ігор Гуменюк (зараз - нардеп Макс Єфімов).

Тобто Трухін відкупив ТОВ "СПОРТ ІНВЕСТ СІСТЕМ" у Януковичів. Але чи для себе?

Нюанс: коли офшори януковичів володіли ТОВ "СПОРТ ІНВЕСТ СІСТЕМ" її директором був АЗАРОВ ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (1965 р.н., м.Київ, вул.Фрунзе, 2/9, кв.11).

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є

Цей АЗАРОВ співзасновник фірми GREENVOD LIMITED (Мальта), співзасновником якої є компанія Davegra LTD (Кіпр), підконтрольна Зеленському та Шефіру через Баканова та Андрія Яковлєва.

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Ю.АЗАРОВ = GREENVOD LTD = Davegra
Ю.АЗАРОВ = GREENVOD LTD = Davegra
Реквізити Азарова из GREENVOD LTD с Davegra LTD
Реквізити Азарова із GREENVOD LTD с Davegra LTD

Маємо зв'язку: Трухін = "СПОРТ ІНВЕСТ СІСТЕМ" = Ю.АЗАРОВ = GREENVOD LTD = Davegra LTD = Зеленський.

Юрій Азаров - фігурант розслідування Pandora Papers.

«У фільмі-розслідуванні «Слідства.Інфо» «Офшор 95» на основі документів Pandora Papers (витоку з 14 фірм, які реєстрували та обслуговували офшорні компанії) журналісти частково підтвердили схему переказування коштів від структур олігарха Ігоря Коломойського до офшорних фірм Володимира Зеленського та його соратників.

Отримані документи підтверджують, що у 2012 році «кварталівці» зареєстрували понад десяток фірм на Британських Віргінських островах, Белізі та на Кіпрі. Мережу допомагали створювати офшорний реєстратор Fidelity Corporate Services та український адвокат Юрій Олексійович Азаров.

За інформацією розслідувачів, підпис Азарова, на всіх ключових документах. В серці цієї мережі перебувала досі невідома фірма Maltex Multicapital Corp. Згідно із документами витоку, Maltex була порівну поділена між фірмами Зеленського (Film Heritage inc), братів Шефірів (SHSN Ltd, SHB Ltd) та ще одного «кварталівця» — сценариста та режисера продуктів студії Андрія Яковлева (Candlewood Investments Ltd).

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є
Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є Номінальним власником центру мережі виступала інша компанія, Davegra Limited. На той час її власником був нинішній очільник Служби безпеки України Іван Баканов. Саме він підписав так звану «трастову декларацію» — документ, який фіксує відносини між номінальним та реальним власником компанії.

Зазвичай, трастові декларації укладають для збереження конфіденційності реального власника компанії. Тобто, фірма Баканова виступила номінальним власником Maltex Multicapital, щоб приховати реального — Зеленського та його партнерів.

Як свідчать документи з Pandora Papers, що 11 грудня 2012 року офшорна компанія, пов’язана з групою «1+1» Коломойського, Spintrex Holdings Ltd заплатила 1,2 млн доларів офшорній фірмі Зеленського і партнерів SVT Films Limited з БВО. При цьому SVT Films наполовину належить Maltex Multicapital. Кошти йшли за контент, який виробляла одна з компаній Зеленського.

У розпорядженні журналістів також опинився документ, датований 13 березня 2019 року — за три тижні до першого туру президентських виборів. У документі йдеться про передачу частини акцій Maltex Multicapital від компанії родини Зеленських, до фірми Сергія Шефіра. Так фірма майбутнього першого помічника президента, у результаті передачі акцій, безоплатно отримала четверту частину власності Maltex від белізької фірми Зеленських Film Heritage, припускають автори фільму.

Інший документ, створений через кілька тижнів після передачі частки Зеленського Сергію Шефіру, свідчить, що фірма Maltex Multicapital мала намір виплатити дивіденди офшору Зеленських, який уже не володів часткою цієї фірми.

За словами експертів, отримані журналістами документи вказують на спробу Зеленського під час виборів 2019 року видалити своє ім’я з ключової компанії в мережі.

Борис Шефір на запитання журналістів відповів, що офшори йому й партнерам знадобилися тоді для захисту бізнесу й своїх інтересів. Він також додав, що почав закривати офшорну частину бізнесу. У Зеленського від коментарів відмовились.

Документи із Pandora Papers також дозволили встановити, що компанії «кварталівців» мають у власності три квартири у центрі Лондона загальною вартістю понад 8 мільйонів доларів. Йдеться про фірми Сергія Шефіра та Андрія Яковлєва.

Дві квартири належать фірмі Сергія Шефіра SHSN Ltd. Одна з них розміщена у будинку під назвою Chalfont Court. Вхід до нього, розташований якраз навпроти будинку 221В на вулиці Baker Street — найвідомішої адреси в Лондоні, де жив вигаданий детектив Шерлок Холмс. Ціна цієї квартири на момент купівлі у 2018 році складала близько 3,5 мільйонів доларів.

Інша лондонська квартира, якою володіє фірма першого помічника президента, розташована в будівлі Clarence Gate Gardens, що в кількох кроках від першого місця. У ній свого часу мешкали відомі поети, актори, композитори. Нерухомість обійшлася власнику станом на 2016 рік у понад 2,28 мільйона доларів.

Третя квартира через низку фірм належить Яковлєву і розташована у будівлі Westminster Palace Gardens. Її ціна на момент купівлі у 2015 році — понад 2,3 мільйона доларів.»

Андрій Яковлєв
Андрій Яковлєв

Отже, Трухіна захищають тому, що він входить до якоїсь з «офшорних сіток» Володимира Зеленського, а тому може творити все, що захоче.

І творить. 

Фірма "Спорт інвест Сістем" отримала Дозвіл на проектування 30-поверхової висотки у Західному провулку Києва. Все це проведуть як реконструкцію двоповерхової Будівлі.

Точно за такою ж схемою навесні було знищено історичний будинок біля центрального вокзалу.

Нардепа Трухіна не буде покарано за ДТП, бо він є

Власником Спорт інвест Систем є батько нардепа Микола Трухін. Його компанія у 2016 році, рішенням Київради, отримала земельну ділянку в оренду на 10 років під обслуговування комерційного центру (а не знесення та будівництва висотки).

Реакція Кличка, правоохоронців й тому подібне обов'язково буде. Але вже після знесення, коли виправити нічого не вийде.

Тим часом у родини Олександра Трухіна з'явиться своя висотка в Києві.

Погодьтеся, що після кожного такого скандалу Зеленський стає все менше схожий на вчителя Голобородька і все більше на Петра Порошенка. Так що, не варто дивуватися падінню рейтингів. Та й взагалі, швидкому падінню.

Читайте також:
Батько "відсипав" голові депутатської групи Коломойського 2 мільйони гривень
27.12.2021, 17:56
Наприкінці поточного року вчителям шкіл нарешті підвищать заробітну плату; поки що тільки на 8,4%.
30.11.2021, 10:17
Європейські слуги Феміди вкотре довели, що гроші не пахнуть, особливо, коли їх надто багато і відомо звідки.
05.11.2021, 13:48
Було б цікаво дізнатись, як вони ці народні гроші використовують. Але зась.
03.11.2021, 16:16
У цій підбірці Вас чекає огляд найдорожчих продуктів та напоїв. Тут буде і кава, і спиртне і багато чого цікавого
24.10.2021, 13:35