За 19,4 млн грн харків'яни, яких підозрюють у розкраданні коштів на сумських дорогах, відремонтують полтавську вул. Дорошенка

ПОЛТАВА
08.09.2017, 09:57
За 19,4 млн грн харків'яни, яких підозрюють у розкраданні коштів на сумських дорогах, відремонтують полтавську вул. Дорошенка

Харківське ТОВ «Механізований будівельний центр» відремонтує дорогу по вул. Петра Дорошенка (кол. Островська) за 19 410 999 грн у Полтаві. Раніше ця фірма за 89 996 813 грн прибирала полтавські вулиці. Також харків’яни підозрюються у неякісному ремонті доріг Сумщини та, як наслідок, у присвоєнні бюджетних коштів.

Згідно з сайтом «Прозорро», саме 19 млн піде на ремонт перейменованої вулиці біля Київського вокзалу. Замовник – Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Крім харків’ян в аукціоні взяла участь ще одна фірма. ТОВ «Променергобуд Україна» запропонував на 90 тис. грн більше, ніж переможець.

Щодо переможця, то «Механізований будівельний центр» вже не вперше займається ремонтом вулиць Полтави. Харків’яни займались ремонтом доріг на Сумщині і прибиранням вулиць Полтави. Також харківська фірма, що має статутного капіталу на 40 000 грн та прописана по вул. Примакова, 46 у Харкові, де розташоване ще ТОВ «Парфюмерно-косметична фабрика», підозрюється у присвоєнні бюджетних коштів Сумської області.

За інформацією «Ямпіль», «Механізований будівельний центр» прямо пов’язаний з ліквідацією «Ямпільського райавтодору», який перед харків’янами обслуговував дороги Сумщини.

Підставою для підозри в розкраданні бюджетних коштів стала незадовільна якість ремонту автомобільних доріг Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль, на яких ТОВ «Механізований будівельний центр» протягом 2016 року проводило роботи з ліквідації ямковості.

У представників харківського підприємства було важко навість вимагати звіт про пророблену роботу, за яку, до речі, було сплачено величезні бюджетні кошти.

Зокрема, представники підприємства проігнорували сесію Ямпільської районної ради, на якій депутати планували заслухати звіт і вказати на недоліки в роботі харківського підприємства.

Також харківське підприємство за 89 млн грн займалось прибиранням полтавських вулиць.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.
вчора, 13:30
Підприємці придбали апарат штучної вентиляції легень і засоби захисту для потреб Центральної районної лікарні у Нових Санжарах.
вчора, 11:22
Важливий захід для довкілля Пирятинської громади – збереження прибережної зони річки Удай у належному стані.
вчора, 08:56
У межах Опішнянської об'єднаної територіальної громади невдовзі може з'явитися нова дорога.
03 червня, 10:32
Пішохідні доріжки у житловому районі поряд з Інститутом зв'язку через незакінчену роботу комунальників можуть попливти.
03 червня, 08:53
Гребінківський міський голова Віталій Колісніченко привітав дітей загиблих на Сході України воїнів.
02 червня, 11:13