За добу ЗСУ збили чотири літаки окупантів

ВІЙНА
24.09.2022, 18:50
За добу ЗСУ збили чотири літаки окупантів

Були знищені Су-25, два Су-30 та один Су-34

З початку доби ППО ЗСУ знищила чотири літаки російської армії.

Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗС України у вечірньому зведенні в суботу, 24 вересня.

“…Наші підрозділи протиповітряної оборони знищили 4 літаки (Су-25, два Су-30 та один Су-34), 5 БпЛА та крилату ракету окупантів”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що для підтримки дій наземних угруповань авіація Сил оборони України завдала 19 ударів.

Підтверджено ураження 14 районів зосередження живої сили і військової техніки противника та 5 позицій зенітних ракетних комплексів.

Ракетні війська і артилерія, зокрема, уразила 4 пункти управління, понад 10 районів зосередження живої сили та техніки противника, 3 позиції протиповітряної оборони та 4 склади з боєприпасами. Втрати ворога уточнюються.

Як повідомили у командуванні ДШВ ЗСУ :

«Сьогодні в районі виконання завдань, військовослужбовцями підрозділу протиповітряної оборони 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України було збито два російських літаки - броньований штурмовик Су-25 та багатоцільовий винищувач четвертого покоління Су-30»

Читайте також:
Війна
Бійці Головного управління розвідки Міноборони вивели з ладу російський нафтопровід «Кольцевой».
вчора, 11:41
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
вчора, 06:15
Війна
Уночі проти 29 жовтня ударні безпілотники Служби безпеки атакували російські оьєкти в окупованому Криму.
29 жовтня, 11:10
Війна
У ніч на 16 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій уразили Саратовський нафтопереробний завод у Саратовській області рф.
16 жовтня, 13:44
Історія
Сьогоднішня дата — не просто цифра у календарі. Для значної частини українців це важливий день, що нагадує про боротьбу предків за волю.
14 жовтня, 06:25