За двох працівниць бек-офісу у справі про розкрадання в енергетиці внесли заставу

КРИМІНАЛ
13 листопада, 20:03
За двох працівниць бек-офісу у справі про розкрадання в енергетиці внесли заставу

На рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 25 і 12 мільйонів гривень відповідно за двох підозрюваних.

За двох підозрюваних у справі про масштабну корупцію в енергетиці — Лесю Устименко та Людмилу Зоріну — внесли заставу. За даними слідства, вони були працівницями бек-офісу.

Про це повідомив журналіст Олег Новіков.

Так, на рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 25 і 12 мільйонів гривень відповідно за двох підозрюваних.

Після їхнього звільнення з-під варти вони повинні прибувати до правоохоронців за кожною вимогою, не залишати межі Києва й Київської області без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи, утримуватись від спілкування з особами, вказаними в ухвалі суду, а також здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, 13 листопада Людмилі Зоріній обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також на 60 днів у СІЗО відправили Лесю Устименко.

Раніше під варту на 60 днів відправили Ігоря Миронюка, виконавчого директора з безпеки «Енергоатому» Дмитра Басова, що фігурував на плівках НАБУ, під прізвиськом Тенор, та Ігоря Фурсенка (Рьошика), якому призначили заставу 95 мільйонів гривень.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Студія «Квартал 95» зареєструвала компанію ТОВ «Квартал ЮА». Вона буде новою юридичною особою продакшну, без бізнесмена Тимура Міндіча.
04 грудня, 14:47
Кримінал
Тимуру Міндічу заочно визначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
01 грудня, 20:06
Кримінал
Вищий антикорупційний суд заочно обирає запобіжний захід співвласнику «Квартал-95» Тімуру Міндічу.
01 грудня, 17:00
Кримінал
Злочинна група, пов’язана з Міндічем, яку викрило НАБУ, мала доступ до конфіденційної інформації та стежила за детективами Бюро.
01 грудня, 11:36
Війна
Це відбулося через скандал із Міндічем і попередження ГУР.
28 листопада, 17:04
Кримінал
Зранку НАБУ і САП провели обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака.
28 листопада, 12:26