«За майбутнє» без землі: нардепи від партії Коломойського оцінили вартість 1 га

ЕКОНОМІКА
31 березня, 11:34
«За майбутнє» без землі: нардепи від партії Коломойського оцінили вартість 1 га

Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.

Таке припущення в інтерв'ю виданню "AgroPolit" висловив народний обранець із партії "За майбутнє" Іван Чайківський, який є секретарем парламентського комітету з питань аграрної політики.

На думку депутата, Україна – надзвичайно велика країна і залежно від наявних різних погодно-кліматичних умов, стартова ціна в областях буде коливатися.

«Наразі ведеться багато дискусій про нормативну грошову оцінку і її перегляд, в тому числі й громадами. Але ми маємо розуміти: вже викристалізувалася певна її структура по країні. Є правила її розрахунку, що працюють. Не можна це ламати напередодні запуску ринку. У перші місяці після відкриття ринку землі очікується певне пожвавлення, яке відкоригує ціну, що нині визначено на рівні 1000-2000 доларів за 1 гектар», — прокоментував ситуацію Іван Чайківський.

Таким чином, законотворці прагнуть не допустити до оголошеного владою перерозподілу угідь пересічних українців, чий середньостатистичний заробіток на місяць складає близько 10 тисяч гривень.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вже за кілька місяців громадяни України втратять конституційне право на отримання безоплатної ділянки землі.

вибір редакції
Читайте також:
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04 листопада, 10:44
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09 вересня, 08:12
У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".
01 травня, 09:09
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21