«За майбутнє» без землі: нардепи від партії Коломойського оцінили вартість 1 га

ЕКОНОМІКА
31.03.2021, 11:34
«За майбутнє» без землі: нардепи від партії Коломойського оцінили вартість 1 га

Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.

Таке припущення в інтерв'ю виданню "AgroPolit" висловив народний обранець із партії "За майбутнє" Іван Чайківський, який є секретарем парламентського комітету з питань аграрної політики.

На думку депутата, Україна – надзвичайно велика країна і залежно від наявних різних погодно-кліматичних умов, стартова ціна в областях буде коливатися.

«Наразі ведеться багато дискусій про нормативну грошову оцінку і її перегляд, в тому числі й громадами. Але ми маємо розуміти: вже викристалізувалася певна її структура по країні. Є правила її розрахунку, що працюють. Не можна це ламати напередодні запуску ринку. У перші місяці після відкриття ринку землі очікується певне пожвавлення, яке відкоригує ціну, що нині визначено на рівні 1000-2000 доларів за 1 гектар», — прокоментував ситуацію Іван Чайківський.

Таким чином, законотворці прагнуть не допустити до оголошеного владою перерозподілу угідь пересічних українців, чий середньостатистичний заробіток на місяць складає близько 10 тисяч гривень.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вже за кілька місяців громадяни України втратять конституційне право на отримання безоплатної ділянки землі.

Читайте також:
Політика
Його дружина та син під час війни виїхали до Німеччини.
вчора, 11:43
Війна
Чи стоїть прислуга Біленького і депутатів на обліку в ТЦК, центр комплектування не повідомляє.
вчора, 09:00
Політика
Дружина депутата Петруняка купує квартиру в Іспанії, а сам «слуга народу» отримав з бюджету компенсацію на орендоване житло 486 тисяч ₴.
18 липня, 11:07
Політика
Квартири за кордоном, елітні авто та мільйони у кишені: як живуть народні депутати, які просять у держави кошти на оренду житла
17 липня, 17:30
Політика
Спільний фонд оплати праці помічників-консультантів пропонують збільшити з 88 до 132 тисяч гривень на місяць.
13 липня, 12:15