За півроку вітчизняні військкоми збагатилися на понад 255 млн ₴ — НАЗК

КРИМІНАЛ
23.10.2023, 21:59
За півроку вітчизняні військкоми збагатилися на понад 255 млн ₴ — НАЗК
Фото: Google

Поки одні українці в армійських одностроях виборють на полі бою нашу свободу, інші у тилу набивають власні кишені. Суми просто шалені.

Так, за минулі 6 місяців 2023 року у військових комісарів виявлено необґрунтовані активи на понад 255 млн ₴. Про це відзвітували у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Зазначається, що мова йде лише про матеріали справ, передані до відповідних органів. Тобто військкомів-хабарників з Одеського, Полтавського і Дніпропетровського обласних територіальних центрів комплектування та соцпідтримки.

«Дотримання стандартів доброчесності у сфері безпеки та оборони має особливо важливий контекст під час широкомасштабної збройної агресії рф. Усунути причини корупційних практик в ТЦК можливо, лише затвердивши та реалізувавши відповідний план заходів, підготовлений НАЗК», — зазначив очільник відомства Олександр Новіков.

Водночас зауважимо, що не тільки військкому, а й тисячі можновладців із депутатами всіх рівнів стали мільйонерами та мільярдерами, поки ті, хто їх обирали, стояли на смерть у Бахмуті та Роботиному, Авдіївці та Лимані. Українське суспільство має контролювати тих, хто отримав владу від народу на невеликий проміжок часу.

Читайте також:
Кримінал
Андрій Павелко підозрюється Національною поліцією в кримінальних правопорушеннях щодо імовірного заволодіння коштами.
вчора, 15:05
Політика
Павло Кириленко є фігурантом низки кримінальних проваджень пов'язаних з недостовірним декларуванням та корупцією.
03 жовтня, 20:44
Кримінал
Лікарня збирається побудувати поле для гольфу за 5700 зарплат медсестер.
29 вересня, 17:16
Політика
Корупційні схеми Дмитра Лубінця та Івана Варейка
29 вересня, 15:55
Кримінал
Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди
29 вересня, 14:00
Політика
Працівники найбільшого в Україні дитячого будинку роками отримували зарплати і премії, хоча всіх дітей звідти вивезли.
29 вересня, 11:31