За що підвісили Ердогана?

СВІТ
14 січня, 15:33
За що підвісили Ердогана?
Фото: google

Суперечка Швеції з Туреччиною щодо вступу Швеції до НАТО збагатилася новим конфліктом.

Інцидент у центрі Стокгольма став причиною чергового конфлікту між Швецією та Туреччиною. У полі зору Стокгольмської ратуші активісти повісили ляльку догори ногами, яка зображувала президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, повідомляє GlobeEcho.

За що підвісили Ердогана?_1

Туреччина викликала посла Швеції та скасувала візит спікера шведського парламенту до Анкари.

Ця акція є проблемою для Швеції, оскільки Туреччина наразі блокує заплановане членство країни в НАТО. Після інциденту міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що «очікування Швеції не виправдаються, поки щось подібне відбувається». Він звинуватив прихильників забороненої Курдської робітничої партії PKK і ополчення сирійських курдів YPG. «PKK і YPG закладають міни на шляху Швеції до членства в НАТО. Тепер справа за Швецією — розмінувати чи свідомо наступити на них», — сказав Чавушоглу.

Відповідальність за акцію взяли на себе активісти шведської організації, яка описує себе як «мережа солідарності та обміну з революційним рухом у всьому Курдистані».

Лялькою, що висить догори ногами, активісти посилалися на смерть фашистського диктатора Італії Беніто Муссоліні. Його тіло було повішене вниз головою в Мілані в 1945 році після розстрілу італійськими партизанами.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Гуманітарна допомога буде розподілена серед гуманітарних організацій і спрямована на закупівлю товарів першої необхідності
24 лютого, 12:49
Світ
Прем’єр Швеції зазначив, що його країна сама потребує винищувачів
10 лютого, 11:48
Світ
В минулому шведський уряд уже надавав Києву пакет підтримки, який мав зміцнити протиповітряну оборону України
24 січня, 13:38
Світ
Рівень підтримки України у Швеції продовжує триматися на дуже високому рівні
17.08.2022, 12:15
Світ
Депутати шведського парламенту ухвалили доленосне рішення для платників податків.
15.05.2020, 11:54
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
17:17