За що прогульник Жеваго отримує заробітну плату?

ПОЛТАВА
26.03.2018, 06:19
За що прогульник Жеваго отримує заробітну плату?

Білі руки чужі труди люблять

Трирічна «прогульна» робота Костянтина Жеваго в стінах ВРУ наводить лише на одну думку – якщо людина не має бажання працювати на народ України, тоді навіщо їй ту роботу пропонувати, тим паче шість разів поспіль?

На ранок 23 березня 2018 року, за даними письмової реєстрації відвідування ВРУ, пан Жеваго примудрився прогуляти аж 292 сесійних засідання з НЕВІДОМИХ причин.

Тоді виникає запитання до керівника апарату ВРУ та особливо до Голови ВРУ А.В. Парубія – чому не припиняють депутатські повноваження народним обранцям, які прогуляли з НЕВІДОМИХ причин більшу половину сесійних засідань?

За що народ України платить заробітну плату таким горе-прогульникам?

Де був весь сесійний тиждень (з 19 по 23 березня) народний депутат України Костянтин Жеваго? Звісно, що на це просте запитання чиновники ВРУ відповідь не зможуть надати. Взагалі, а чи є бажання у чиновників знати правду?

Відповідь надає сайт швейцарсько-англійського підприємства FerrexpoPlc (http://www.ferrexpo.com/about-us/corporate-governance/board-directors), де народний обранець є генеральним виконавчим директором з правом підпису звітних документів. І цим правом підпису Костянтин Жеваго скористався 20 березня 2018 року. За звітом про діяльність у 2017 році, підприємство задекларувало прибуток в сумі 394 мільйонів доларів США.

Невже грубе і безкарне порушення народним депутатом Жеваго К.В. Конституції України та Закону України «Про статус народного депутата України» стало нормою?

пункт 2 статті 1 … Народний депутат здійснює свої повноваження на постійній основі.

пункт 1 статті 3 … Народний депутат не має права:

-займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час;

-входити до складу керівництва, правління чи ради підприємства, установи, організації, що має на меті одержання прибутку.

Хто надав право народному депутату України нехтувати Конституцією України та законами України?

Вочевидь, нехтування нормами законів та Конституції України – це, на жаль, основні сесійні здобутки Костянтина Жеваго.

Олег Підгорний

Читайте також:
На території Лубенського лісотехнічного коледжу почали споруджувати сучасний спортивний майданчик.
08 серпня, 18:56
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
07 серпня, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39