Загадки лімфатичної системи – як зберегти імунітет?

ПОЛТАВА
03.10.2016, 07:14

Порушена лімфатична система означає, що ми будемо відхаркуватися через шкіру. Що ми не знаємо про дуже важливу із систем організму, яка безпосередньо впливає на імунітет?

Якщо людина постійно п’є воду, вона має більш-менш чисту лімфатичну систему. Якщо ж п’є мало води, або замінює її соками, чаями, кавою, компотами чи газованою водою, то лімфа перетворюється в застояне болото.Розвитися в ньому може що завгодно.

Зазвичай,уся лімфа в нашому організмі в густому стані. Вона рухається знизу догори. Тільки так, лише в такому напрямку. Рухається завдяки скороченням м'язів. І весь шлях лімфи від кінчиків пальців ніг до голови проходить приблизно за 3 місяці. Тому ще раз повторюся, якщо людина постійно п’є воду, вона має більш-менш чисту лімфатичну систему. Якщо ж п’є мало води, або замінює її соками, чаями, кавою, компотами чи газованою водою, то лімфа перетворюється в застояне болото.Розвитися в ньому може що завгодно. Адже лімфатична система – ЄДИНА система, крім нирок і шлунково-кишкового тракту, яка має вихід назовні через слизові оболонки.

Якщо лімфа порушена– ми будемо харкатися через шкіру. Завдання лімфи – очищати організм від різного роду отрути й токсинів. Таке очищення відбувається винятково через слизові оболонки, тому що вони не мають твердого захисного бар'єру епідермісу.

Підкреслюю, що струм лімфи йде знизу догори. Тому ПЕРШИЙ плацдарм лімфатичної евакуації – перше місце висадки трупів бактерій назовні – піхва (у жінок) й уретра (у чоловіків).

Щойно в організм щось потрапило, як одразу це «щось» дає про себе знати: через нездужання, слабкість, дискомфорт, біль тощо. Такі симптоми означають, що «щось», а точніше, хтось вже ожився і стрімко розвивається. Це може бути грибок, бактерія, вірус, паразити, найпростіші, хламідії і т.і.

Але ми в таких випадках звичайно щосили боремося з чим? – Правильно, з виділеннями. Тоді як боротися треба з паразитами, бактеріями, вірусами, грибками, з різного роду інфекцією.

Головна проблема нашої медицини - щоб не було жодних виділень, кашлю, нежитю!

Тому нам приписують пігулки, від яких виділення (симптоми) зникають.Та чи задумувалися ви, кудивсі виділенняподінуться від якоїсь там пігулки? Кілометри грибкових колоній, що живуть у всіх тканинах, печінці, нирках, кишківнику– куди вони зникнуть, якщо ви вставите собі протигрибкову пігулку? Звісно,ліки можуть бути такої сили, що коли пігулка всосется – то так шарахне, що й печінка відвалиться!

Як правило, пацієнт має такий сценарій: три дні виділень немає, а потім починаються знову (молочниця, наприклад). А що таке молочниця, що таке виділення при молочниці? – Це трупи грибка, який був знищений нашим організмом за допомогою лейкоцитів!

Тому не зі знищеною масою (виділення) треба боротися. Цю функцію виконує організм. Боротися треба з живими грибками! А боротися можна тільки одним способом –ПІДВИЩУВАТИ ІМУНІТЕТ!

Іншими методами нічого не вийде: усе живе в організмі все рівно не вб’єш.

ДРУГИЙ плацдарм висадки – кишківник.Через нього виділяється величезна кількість отрути.Хтось каже: «У мене дизентерія» або «У мене в калі –суцільний слиз». А що таке слиз? –Це той самий гній – трупи вірусів, бактерій, грибків, дизентерійних паличок, сальмонел та іншого. Лімфовузлів, відкритих всередину кишківника, тисячі – ось вони і виділяють все це.

Піднімаємося поверхом вище – ТРЕТІЙ плацдарм – це потові залози, особливо в пахвових западинах. Людина просто мусить пітніти, бо гормони, токсичні отрути, середні молекули (не плутати з гноєм) організм виводить саме через шкіру. А що ми робимо, щоб вони не виводилися ніколи? –Правильно, використовуємо розрекламований 24-годинний дезодорант.Наче всі проблеми з потом вирішені: хоч бігай кроси, хоч катайся на гірках, а потовиділення більше не буде!

І знову ж таки, ніхто не ставить питання: «А куди підуть шкідливі речовини? – Не важко здогадатися, що в найближче місце – в молочні залози!

А звідси і мастопатія, забруднення лімфатичного басейну: лімфа гнала все назовні, а ми дезодорантами заблокували їй вихід. Це страшна помилка. Тому порада – не користуйтеся 24-годинним дезодорантом! Тільки 6-годинним, а потім обов’язково дайте можливість організму спітніти– і змийте залишки антиприспіранту й поту!

Хімічні речовини, які ви бризнули на шкіру, звужують судини за заданою програмою – відповідно на 12-24-48 годин. Зараз винайшли супер-дезодоранти – 7-денні. А потім просто у вас заблокується механізм роботи потових залоз – і взагалі кінець ... Бо лімфатична система проходить по всій шкірі, розташована за всіма суглобами.

Все дуже просто: ось суглоб колінний – дві кістки з гладкою опорною поверхнею, а навколо них – суглобова сумка (капсула). У деяких набрякають суглоби ... здавалося б, чого тут набрякати?

А виявляється, ззаду цього суглоба величезний лімфовузол, і якщо він затрамбований (бактеріями, напр. бета-гемолітичним стрептококом), який живе в крові – то тут і вийде артрит (ревматоїдний, інфекційно-алергійний, поліартрит – якщо багато суглобів).

А до чого тут суглоби взагалі? Дві кістки, ні про що не підозрюючи, існують собі – і тут на тобі – температура. Для чого вона? – Та щоб боротися з бактеріями! Або з'являється набряк – Чому? – А все тому, що лімфовузол не пропускає рідину.

Що ми робимо зазвичай у таких випадках: гріємо, мазями-грязями мажемо, гормони, розтирання – і думаєте, допоможе? Та ніколи! – Тому що перш за все лімфутребаЧИСТИТИ!

Але спочатку треба подивитися, що там живе, скільки їх (бактерій, вірусів, інфекції) – і тоді починати ужвати пігулки.

Але поки ми не дізнаєтеся, що там існує– ні суглоби, ні шкіру, ні нирки вам вилікувати не вдасться!

Для того, щоб вилікуватися від різних «жителів» потрібні різні ліки: припустимо, ви маєте грибок – а вам призначають курс антибіотиків. Вони проти грибка абсолютно не діють, і навіть його підгодовують! І виникає потужний грибковий артрит, вилікувати який дуже складно!

А після нього починається і хвороба Бехтерева (коли у людини в один момент покрутить всі суглоби) – і все, що хочете...

ЧЕТВЕРТИЙ плацдарм – ніс, через нього виводиться основна кількість повітряно-крапельної інфекції. Аденоїди відрізали – убили свій захисний рубіж!

П'ЯТИЙ плацдарм – мигдалини. Постійно розпухали, заважали –видалили– і поховали ще один захисний рубіж!

ШОСТИЙ плацдарм – гортань – це ларингіти.

СЬОМИЙ плацдарм – трахея – розвиток трахеїтів.

ВОСЬМИЙ плацдарм – бронхи– розвиток бронхітів.

ДЕВ'ЯТИЙ плацдарм – легені–- розвиток пневмонії.

Все, захисних бар'єрів більше немає – і можна пакувати валізи навіть не в лікарню, а «в інший світ»...

Організмові людини можна заблокувати або відрізати все, ось тільки чим він потім буде виділяти і видаляти гній – абсолютно незрозуміло.

У більшості людей, яким видалили мигдалини, розвивається хронічний ларингіт, хронічний фарингіт, з елементами бронхіту. І якщо паразити, лямблії та віруси у неї таки залишилися – то хвороба буде протікати ще й з осматоідним або обструктивним компонентом.

Що таке пневмонія? – Це тромбування лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини.

Що таке нейродерміт, псоріаз? – Це повна непрохідність лімфовузлів через грибкові патології, це грибок, який зацементував усе всередині вас – тому шкіра відкриває «шлюзи» на згинальних поверхнях (у дитини – попка, щічки, животик – у зонах скупчення лімфовузлів).

А чому у тих, хто приділяє увагу зарядці й фізичним вправам, зазвичай, з лімфосістемою все в порядку? У людини немає окремого серця для лімфосістеми, але як створюється рухомий потік лімфи? Ось лімфатична судина, а навколо нього – м'язи! М'яз скорочується, лімфа проштовхується, а назад її не пропускають клапани в лімфо-судинах. Але якщо м'яз навколо судини не працює – звідки взятися руху лімфи?!

Тому якщо відчуваєте, що втомилися – значить, застоялася лімфа! Сидить бухгалтер 8 годин на роботі, і вже не може зрозуміти, де у нього «білий нал», а де «чорний» – попийте води, потягніться, виконайтегімнастику – воно і проясниться.

А щоб не було геморою – «підскочили» раз 30-50 на сідничних м'язах – це масаж лімфатичних судин колектором малого таза. Не будете розминатися – з часом наживете простатит, аденому...

Ще одне – лімфосистему не можна гріти, забудьте про кварц на все життя!

На лімфосистему не можна накладати жодних компресів, під час масажу лімфовузли обходьте стороною: там живуть лейкоцити, і якщо ви їх притисне, пройдете проти ходу потоку – ви їх просто знищите...

Якщо ви пошкодите лімфовузол під коліном – воно все життя буде набрякати!

Отож, після прочищення лімфовузлів і проходження 10 згаданих вище етапів «митниці», чиста лімфа (це та ж вода, або сукровиця, це та ж частина червоної крові, в якій немає еритроцитів) впадає в венозне русло і змішується з венозною кров'ю, попутно очищаючи її.

А якщо лімфовузли забиті – нічого не впадає, і нічого не змішується, починає сочитися, тому що організм не може пропустити через лімфовузол гнійну лімфу – він викидає її назовні – на шкіру! І заявляється екзема, нейродерміт, псоріаз, дерматити, діатез ... Ці прояви залежать тільки від того, що там, в лімфовузлах, живе. Найчастіше там виявляються ГРИБКИ (живуть у лімфі, вражають шкіру), на другому місці ГЛИСТИ, на третьому - БАКТЕРІЇ, на четвертому – ВІРУСИ (вони настільки малі, що в лімфі не живуть – вони відразу проникають у клітину!).

Поради, як убезпечити організм та покращити обіг лімфи у відеолекції

Ольга Бутакова


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18