Загарбники не визнають українських документів на нерухомість на окупованій Луганщині

ВІЙНА
29 січня, 11:35
Українська нерухомість, а точніше її знищення, мабуть, взагалі є головною метою рашистів
Українська нерухомість, а точніше її знищення, мабуть, взагалі є головною метою рашистів

Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.

Документи на нерухомість, видані органами влади України після так званого включення "нових регіонів" до складу рф, не визнаватимуться на окупованих територіях.

Загарбники не визнають українських документів на нерухомість на окупованій Луганщині_1

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на  Telegram-канал Луганської ОВА

"Федеральна служба державної реєстрації, кадастру та картографії загарбників розробила відповідний законопроєкт, який пропонує скасувати накладені Україною обмеження на нерухомість на Луганщині. Нібито "для виключення фальсифікації документів, а також недружніх дій, що створюють серйозні перешкоди у здійсненні громадянами рф їх прав щодо володіння, користування та розпорядження майном", - йдеться в повідомленні. 

В ОВА зазначили, що окупанти не планують приймати окремі документи, якщо вони породжують виникнення обмежень прав та (або) обтяжень нерухомого майна у вигляді застави, арешту чи заборони вчиняти певні дії на підставі актів суду чи іншого органу влади України. Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості. 

Читайте також:
Війна
Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.
вчора, 20:13
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15
Політика
Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.
16 березня, 18:27
Опінії
Для подолання хвороби важливим є точний діагноз російському режиму. Слід закріпити термін "рашизм" в інформаційному та у правовому полі.
14 березня, 19:46
Війна
Російський союз бойових мистецтв відправив в Україну загін убивць
07 березня, 17:20