Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана

06.01.2021, 00:19
Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана
Фото: telegraf.com.ua

Школяр Лев Геннадійович Корбан пропав сьогодні вдень, після того, як поїхав кататися з однокласницею на баггі.

Син бізнесмена і політика Геннадія Корбана загинув.
 
 Про це повідомляє Telegram-канал Картковий офіс у вівторок, 5 січня.
 
"Школяр Лев Геннадійович Корбан пропав сьогодні вдень, після того, як поїхав кататися з однокласницею  на баггі. Пізніше поліція знайшла баггі на дні річки, в ньому виявили два трупи: Льва Геннадійовича Корбана і його однокласниці Васик Юлії Миколаївни", — сказано в повідомленні.
 
Невдовзі з'явилися фото з місця передбачуваної загибелі сина Корбана. Фото надало джерело видання Dетектив-Info. На знімках зафіксовано те саме Баггі, яке дістали з дна річки Мокра Сура неподалік від села Новоолександрівка.

Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана_1

За попередньою  інформацією Лев Корбан намагався заїхати на місток, але не впорався з керуванням і вилетів в річку. Квадроцикл перекинувся і він та його супутниця потонули, попри невелику глибину: підлітки були пристебнуті й не змогли вибратися.

Нагадаємо, що Геннадій Корбан вважається не лише тіньовим мером міста Дніпро, але і рейдером№1 в Україні. А саме місто на Дніпрі не дарма називають столицею рейдерства.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32