Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана

06.01.2021, 00:19
Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана
Фото: telegraf.com.ua

Школяр Лев Геннадійович Корбан пропав сьогодні вдень, після того, як поїхав кататися з однокласницею на баггі.

Син бізнесмена і політика Геннадія Корбана загинув.
 
 Про це повідомляє Telegram-канал Картковий офіс у вівторок, 5 січня.
 
"Школяр Лев Геннадійович Корбан пропав сьогодні вдень, після того, як поїхав кататися з однокласницею  на баггі. Пізніше поліція знайшла баггі на дні річки, в ньому виявили два трупи: Льва Геннадійовича Корбана і його однокласниці Васик Юлії Миколаївни", — сказано в повідомленні.
 
Невдовзі з'явилися фото з місця передбачуваної загибелі сина Корбана. Фото надало джерело видання Dетектив-Info. На знімках зафіксовано те саме Баггі, яке дістали з дна річки Мокра Сура неподалік від села Новоолександрівка.

Загинув 16-річний син дніпровського рейдера Геннадія Корбана_1

За попередньою  інформацією Лев Корбан намагався заїхати на місток, але не впорався з керуванням і вилетів в річку. Квадроцикл перекинувся і він та його супутниця потонули, попри невелику глибину: підлітки були пристебнуті й не змогли вибратися.

Нагадаємо, що Геннадій Корбан вважається не лише тіньовим мером міста Дніпро, але і рейдером№1 в Україні. А саме місто на Дніпрі не дарма називають столицею рейдерства.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57