Заґратовані окупантами киримли закликають земляків боротися за свободу

ВІЙНА
23.10.2021, 13:45
Заґратовані окупантами киримли закликають земляків боротися за свободу
Фото: QIRIM.News

Якою б не була репресивною машина кремлівського режиму, завжди є надія, що вона розвалиться під натиском волелюбних людей.

Свідченням цього є лист нині ув'язненого діяча Меджлісу Асана Ахтемова викладений у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У ньому незаконно заарештований і засуджений російськими окупантами киримли закликає корінне населення українського півострова не мовчати, бути сильними й готуватися до затяжної боротьби з загарбниками.

«Вони легко руйнують життя та долі моїх земляків, майбутнє та мрії без будь-яких вагань перетворюють на попіл. Я закликаю за жодних обставин не вірити у те, що вони кажуть і показують у ЗМІ. Всі справи, зокрема проти мене і мого брата Азіза – умисно сфабриковані. Тому сьогодні головна мета мого життя: жити у Криму, бачити квітучим і щасливим мій народ. Я вірю, так і буде. Ви всі там, на волі, даєте сили мені упевнитися у цьому. Я відчуваю вашу підтримку, сидячи за ґратами. А тому кажу вам, що я не здаюся, правда сильніше від усякої брехні, а наша сила – в єдності», – пише  Асан Ахтемов.

Незаконно ув'язнений російськими агресорами діяч Меджлісу переконаний, що тоді, коли жителі Криму остаточно втратять волю до свободи, змиряться з окупацією, – наш спільний ворог потиратиме руки й святкуватиме власну перемогу.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", затриманих російськими спецслужбами кримських татар у справі про "диверсії" на газогоні під Сімферополем катують до півсмерті.

Заґратовані окупантами киримли закликають земляків боротися за свободу_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Крім того, своїх близьких вивезли з півострова працівники ФСБ
28 серпня, 11:05
Війна
ЗСУ повідомили, яку техніку окупанти зберігали під Джанкоєм
16 серпня, 13:19
Війна
Окупанти, ймовірно, втратили сім літаків
11 серпня, 13:55
Війна
У Криму окупаційна влада під контролем ФСБ має намір провести «з'їзд представників» кримських татар
30 квітня, 13:35
Війна
На території тимчасово окупованого Кримського півострова не припиняються репресії та терор проти етнічних українців.
05 квітня, 21:56
Кримінал
Після перетину адмінмежі людей, які потрапили до тимчасово окупованого Криму, примушують стати на так званий облік
22 березня, 19:05