ФСБ РФ допитує полонених киримли електрострумом

КРИМІНАЛ
15 вересня, 11:44
ФСБ РФ допитує полонених киримли електрострумом
Фото: Current Time

Незаконно затриманих російськими спецслужбами кримських татар у справі про "диверсії" на газогоні під Сімферополем катують до півсмерті.

Таку інформацію для правозахисної орґанізації "Ґрати" надав адвокат нині ув'язненого діяча Меджлісу Асана Ахтемова, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, аби вибити потрібні свідчення карателі з лав ФСБ РФ не цураються застосовувати під час допитів методику чекістів і ґестапівців; у хід іде навіть електрострум.

«10 чоловіків у військовій формі увірвалися до мене додому у ніч проти 4 вересня, наділи на очі пластикову маску, кайданки та відвезли, ймовірно, у бік Сімферополя. При затриманні повідомили, що мене звинувачено у зґвалтуванні. Привезли до якогось підвалу, а там прив'язали скотчем до стільця і ​​протягом довгого часу катували струмом, прикріпивши оголені дроти до вух. Мені також погрожували вбивством і говорили, що заподіють шкоду дружині», — переказує слова полоненого Асана Ахтемова його адвокат.

У підсумку, за словами представника Меджлісу кримськотатарського народу, йому довелося надати свідчення, які від нього вимагали на відеокамеру карателі ФСБ РФ.

Асан Ахтемов додає, що працівники спецслужб окупанта прямо натякали йому на позасудову кару і розправу над його родиною, якщо про тортури дізнаються.

Станом на тепер відомо, що незаконно затримані киримли Наріман Джелял, Азіз і Асан Ахтемови перебуватимуть 2 місяці у СІЗО Криму, при цьому ФСБ РФ всіляко намагається перешкодити роботі адвокатів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Владімір Путін наслідує репресивну методику Іосіфа Сталіна, прагнучи змінити демографію Криму.

вибір редакції
Читайте також:
Хто не знає минулого, той не має майбутнього.
09 листопада, 09:55
Навіть маленький Кирґизстан пручається і прагне скорішого виходу з орбіти путінської Московії, не бажаючи бути її покірною маріонеткою.
04 листопада, 10:06
На жаль, у Полтаві слова Антоніу Ґутерриша не будуть почуті, оскільки місцеві бандити полюють на працівників незалежних медіа.
02 листопада, 11:06
7 років перебування Кримського півострова у межах гібридного державного утворення під назвою РФ перетворили регіон на велику тюрму.
17 вересня, 12:44
Станіслав Вікентійович Косіор
20 квітня, 14:15