ФСБ РФ допитує полонених киримли електрострумом

КРИМІНАЛ
15.09.2021, 11:44
ФСБ РФ допитує полонених киримли електрострумом
Фото: Current Time

Незаконно затриманих російськими спецслужбами кримських татар у справі про "диверсії" на газогоні під Сімферополем катують до півсмерті.

Таку інформацію для правозахисної орґанізації "Ґрати" надав адвокат нині ув'язненого діяча Меджлісу Асана Ахтемова, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, аби вибити потрібні свідчення карателі з лав ФСБ РФ не цураються застосовувати під час допитів методику чекістів і ґестапівців; у хід іде навіть електрострум.

«10 чоловіків у військовій формі увірвалися до мене додому у ніч проти 4 вересня, наділи на очі пластикову маску, кайданки та відвезли, ймовірно, у бік Сімферополя. При затриманні повідомили, що мене звинувачено у зґвалтуванні. Привезли до якогось підвалу, а там прив'язали скотчем до стільця і ​​протягом довгого часу катували струмом, прикріпивши оголені дроти до вух. Мені також погрожували вбивством і говорили, що заподіють шкоду дружині», — переказує слова полоненого Асана Ахтемова його адвокат.

У підсумку, за словами представника Меджлісу кримськотатарського народу, йому довелося надати свідчення, які від нього вимагали на відеокамеру карателі ФСБ РФ.

Асан Ахтемов додає, що працівники спецслужб окупанта прямо натякали йому на позасудову кару і розправу над його родиною, якщо про тортури дізнаються.

Станом на тепер відомо, що незаконно затримані киримли Наріман Джелял, Азіз і Асан Ахтемови перебуватимуть 2 місяці у СІЗО Криму, при цьому ФСБ РФ всіляко намагається перешкодити роботі адвокатів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Владімір Путін наслідує репресивну методику Іосіфа Сталіна, прагнучи змінити демографію Криму.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ворог навмисно завдає ударів по обласному центру козацького краю, оскільки розуміє, що захопити його вже не зможе, – лише знищити.
24 вересня, 07:50
Війна
У тимчасово окупованому селищі Кам'янка (колишній Більмак) Пологівського району російські війська свідомо обстріляли багатоповерхівку.
27 серпня, 08:34
Кримінал
Росіяни та їхні маріонетки з терористичного угруповання "ДНР" здійснюють шалений тиск на тих, хто лишився у зруйнованому Маріуполі.
24 серпня, 20:54
Війна
Інформаційний тероризм і масштабна пропаганда – чи не головні засоби у здійснені нинішньої агресивної війни росії проти нашого народу.
20 липня, 20:23
Війна
Є така професія – мирних людей убивати. Є така професія – терористів відмазувати.
30 червня, 15:14
Війна
Кремлівський бункерний щур не довіряє українським колаборантам і донецьким сепаратистам, тому віддав Приазов'я на відкуп кадировцям.
17 травня, 20:34