«Західна Європа закінчилася, майбутнє за Центральною», – Віктор Орбан

20 листопада, 06:50
СВІТ
«Західна Європа закінчилася, майбутнє за Центральною», – Віктор Орбан

Майбутнє європейської цивілізації за Центральною Європою.

Про це, здійснюючи візит до Праги, заявив прем'єр Угорщини Віктор Орбан, повідомляють Summit-news.

Візит був здійснений із нагоди тридцятиліття повалення у Чехословаччині комуністичного режиму.

«30 років тому ми думали, що Європа це наше майбутнє, однак сьогодні ми думаємо, що ми є майбутнім Європи, і ми готові до цієї місії», – сказав угорський прем’єр.

Орбан заявив, що Західна Європа переживає процеси розкладу, втрати національної самобутності. Натомість центральноєвропейські держави здатні протистояти цим процесам.

«Ми хочемо жити як вільні нації, а не як провінції чи підлеглі імперії. Ми демократи Центральної Європи. Відповідно, ми зобов'язані захищати суверенітет національних держав», – заявив Віктор Орбан.

Нагадаємо, що у вересні прем’єр Угорщини Віктор Орбан говорив, що Центральна Європа загалом і Угорщина зокрема несуть альтернативу лібералізму.

Читайте також:
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30
Міністр оборони Естонії Юрі Луйк стурбований тим, як деякі очільники країн-учасниць НАТО намагаються відбілити агресивну зовнішню політику РФ.
03 грудня, 14:40