Західні корпорації збагачуються на смертях українців

ВІЙНА
03 квітня, 10:37
Західні корпорації збагачуються на смертях українців

Компанія PepsiCo запустила виробництво чипсів Lay's під Новосибірськом

Американська компанія-виробник продуктів та напоїв PepsiCo запустила першу лінію нового заводу з виробництва снеків та солоних закусок під Новосибірськом на росії.

Про це розповів міністр сільського господарства Новосибірської області Євген Лещенко російському пропагандистському агентству ТАСС.

Потужність заводу наразі становить близько 60 тис. тонн на рік, підприємство займатиметься виробництвом чипсів.

Єдиним брендом чипсів, який вказаний на російському сайті PepsiCo, є Lay's, який присутній і в Україні.

За словами Лещенка, поки що невідомо, коли завод зможе вийти на повну потужність, оскільки виникли складнощі з постачанням технологічного обладнання через санкції.

Торік Держбуднагляд регіону повідомив про завершення будівництва заводу. Забудовником заводу було російське ТОВ «ПепсіКо Холдінгс», що належить німецькій компанії «Сві Росія Холдінгс Гмбх» (98,9%) та швейцарській «Фріто-Лей Трейдінг Компані» (1,1%).

Забудовник одержав дозвіл на виробництво солоних закусок компанії «Фріто Лей Мануфактурінг», якій належать права на товарні знаки Lay's, Хрусteam, Doritos на росії.

Нагадуємо, що компанія PepsiCo у своїй рекламній стратегії в Україні заборонила згадувати про війну.

Раніше Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло американські компанії PepsiCo та Mars до переліку міжнародних спонсорів війни.

За даними НАЗК, на території Московії PepsiCo має 19 заводів, близько 20 тис. співробітників та 40 тис. сільськогосподарських працівників. За показником чистого прибутку PepsiCo є четвертою за розміром компанією в галузі напоїв і харчових продуктів на території московії.

Західні корпорації збагачуються на смертях українців_1

Міжнародні компанії, які залишаються працювати на росії, напряму фінансують російські воєнні злочини та геноцид українців.

«Останній Бастіон» закликає їхніх клієнтів і партнерів бойкотувати ці бренди, поки вони не перестануть отримувати криваві прибутки й не вийдуть з росії.

Також ми закликаємо українців бойкотувати вітчизняні компанії, які є партнерами міжнародних компаній, які залишаються працювати на росії.

Український бізнес має нарешті визначитися щодо того, що йому дорожче: репутація та клієнти чи криваві гроші.

Читайте також:
Політика
На заблокованих рахунках знаходиться 2.860 млрд грн.
18 квітня, 12:30
Політика
Фінансова установа планує розширити клієнтську базу
16 квітня, 10:11
Війна
Західні компанії виробляли нітроцелюлозу, та попри санкції поставляли її до московії
29 березня, 15:04
Економіка
Найбільша у світі корпорація із перероблення «чорного золота» оголосила про намір залишитися на російському ринку. Війна виторгу не завада.
26 березня, 08:18
Світ
Російська металургійна компанія експортувала 15 тисяч тонн титану на 370 мільйонів доларів, більшість було відправлено до західних країн.
21 березня, 16:20
Політика
В Криму запрацювала мережа зарядних станцій, виготовлених у Харкові на заводі з орбіти «слуги народу» Куницького
07 березня, 09:46