Захищаючи Україну, на фронті загинув журналіст Євгеній Соловей

Захищаючи Україну, на фронті загинув журналіст Євгеній Соловей

На фронті загинув оператор програми новин ТСН Євгеній Соловей, який у 2022 році пішов добровольцем на війну і служив пілотом дронів.

Про це повідомили в компанії 1+1 media.

Соловей загинув 27 березня — у компанії його смерть назвали непоправною втратою для всіх нас.

До того, як піти добровольцем на війну, він багато років працював оператором на каналі 1+1 і разом із воєнними кореспондентами знімав у зоні бойових дій.

«Женя був справді світлою і великою людиною. Він завжди усміхався, підтримував інших і навіть у найскладніші моменти знаходив слова, які додавали сил. Колеги згадують його як надійного, щирого і дуже людяного — того, поруч із ким завжди було спокійніше», — кажуть у 1+1 media.

Станом на червень 2025 року, за даними Інституту масової інформації (ІМІ), через російську агресію в Україні з 2014 року загинули 113 медійників. З них 106 — із початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
Чому в Україні попи не згадують поіменно дітей, вбитих сіоністами та рашистами як в Україні, так і в Газі?
28 березня, 17:17
Війна
Війська рф вже третю добу поспіль атакують об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині.
28 березня, 14:01
Війна
Він єдиний син генерала Данила Доценка, колишнього начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.
13 березня, 19:00
Війна
Полковник Довгач воював на найгарячіших напрямках — обороняв Київщину, Харківщину, Херсонщину.
09 березня, 16:32
Війна
російські війська авіабомбами вдарили по Дружківці на Донеччині. Унаслідок обстрілу загинув 38-річний поліціянт Олексій Кривенко
03 березня, 15:08