Захисницю РПЦ в Україні виперли з Кабміну

Опінії
07.12.2022, 08:56
Захисницю РПЦ в Україні виперли з Кабміну
Фото: Facebook

Виплекана чекістами у рясах архітектура внутрішньої окупації стала руйнуватися. Невдовзі посіпак Кірілла Гундяєва запросять на Суд Божий.

Прес-офіцер у 112 Бригада територіальної оборони міста Києва

6 грудня Кабінет Міністрів України нарешті звільнив очільницю Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті Олену Богдан. Хто не знає, то вона послідовно захищала інтереси Московського Патріархату в Україні.

Звільнення ключової чиновниці, від якої залежить реалізація політики в релігійній царині – це справжній прояв політичної волі Президента України Володимира Зеленського по боротьбі з Московським Патріархатом. Зокрема і тому, що Олена Богдан послідовно й цілеспрямовано захищала Російську Православну Церкву.

Ця жінка блокувала перереєстрацію громад, що виходили з духовної неволі РПЦ і приєднувалися до канонічної автокефальної Православної Церкви України. Очевидно, що в Офісі Президента України нарешті зрозуміли, що ігнорувати останню надію путіна в Україні – Московський Патріархат більше не можна!

РПЦ в Україні – це наразі єдина і найбільша структура Кремля в Україні. Вона має покриття по всій територіі нашої держави і очевидно має неабиякий вплив на свідомість громадян України.

Простіше кажучи, це є свідчення того, що курс нашої влади на боротьбу з Московським Патріархатом (читай, "п'ятою колоною" Кремля) – не показуха, а реальні рішення і заходи по захисту державної безпеки. Тепер дуже важливо, щоби пані Богдан не уникла відповідальності.

Гадаю, вона має пояснити співробітникам Службі безпеки України свої дії та рішення щодо принципового захисту Московського Патріархату. Дуже сподіваюся, що Президент не зупиниться і буде надалі ухвалювати рішення по ймовірно корумпованим РПЦ – українським чиновникам.

Тепер міністру культури слід замислитися: він із Президентом України чи далі буде розповідати, що має недостатньо повноважень, щоби боротися з квазірелігійною організацією кремля в Україні. Як кажуть у народі, час покаже, а Бог розсудить.

Читайте також:
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17
Політика
Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.
17 березня, 21:29
Політика
Суд визначив, що у Рівненській міськраді порушили закон.
26 лютого, 13:28