Заходу слід відновити дух Рейгана і Тетчер та інвестувати в оборону України — Борис Джонсон

СВІТ
13 квітня, 11:23
Заходу слід відновити дух Рейгана і Тетчер та інвестувати в оборону України — Борис Джонсон

Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав західні країни відмовитись від обмежень на постачання Україні зброї, необхідної їй для перемоги над росією в повномасштабній війні.

Цьому Джонсон присвятив свою щотижневу колонку в таблоїді Daily Mail.

Джонсон риторично питає, «чому ми зволікаємо» і «що, чорт забирай, на нас найшло», критикуючи Захід за затримки з військовою допомогою Києву.

Колишній британський прем’єр застеріг, що гіпотетична поразка України у війні проти росії стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію», а агресори зможуть не зважати на кордони.

«Це буде жахливий момент для народу Тайваню і найчіткіший сигнал для Китаю, що Захід втратив силу волі для захисту демократії», — підкреслив він.

Джонсон у колонці пише, що через брак снарядів українські військові змушені перечікувати російські бомбардування, а через брак протиповітряної оборони Харків може перетворитися на «ще один Маріуполь».

Він закликав Конгрес США якнайшвидше схвалити пакет військової допомоги Україні у розмірі 60 мільярдів доларів, а Німеччину — поставити Києву ракети Taurus.

«Настав час для Заходу, зокрема і для Британії, прокинутись; відновити дух Рейгана і Тетчер та інвестувати в захист наших свобод. Найпростіший і найефективніший спосіб захистити свободу – це інвестувати зараз в оборону України», — підсумовує експрем’єр Британії.

Читайте також:
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
вчора, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
вчора, 10:05
Політика
Вони вимагають створення ТСК з питань фортифікацій та розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.
21 травня, 15:18
Опінії
Але поки що я бачу тільки хаос, бардак, окозамилювання, барижництво, байдужість, пофігізм.
20 травня, 10:40
Війна
Вона вважає, що відправка західних військових до України не втягне НАТО у війну проти рф.
20 травня, 10:13
Війна
Зеленський, якого 21 травня чекають в ТЦК, розповів свою версію здачі територій.
18 травня, 17:44