Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників

КРИМІНАЛ
22 січня, 16:39
Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників

Правоохоронці затримали п’ятьох митників.

В Україні викрили та припинили діяльність працівників митних органів у Закарпатській області, які отримували хабарі.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, працівники відділу митного оформлення митного поста «Тиса», а також державні інспектори Управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Закарпатської митниці систематично одержували від водіїв рейсових автобусів неправомірну вигоду.

Сума з одного автобусу сягала від 800 до 1400 євро за безперешкодне ввезення вантажу, який слідує без супроводу з Італії на територію України.

Правоохоронці затримали п’ятьох митників в порядку ст. 208 КПК під час одержання частини коштів у сумі 1100 євро. Загальна сума отриманої неправомірної вигоди становить 6550 євро.

Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників_1Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників_2Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників_3Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників_4Закарпатські митники вимагали хабарі з італійських автоперевізників_5

Проведено 13 невідкладних обшуків на території Закарпатської області, у тому числі на митному посту «Тиса». Вилучено грошові кошти, мобільні телефони та документацію.

Затриманим повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК).

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи.

Досудове розслідування за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ за оперативного супроводу Головного управління з протидії системним загрозам управління державою ДЗНД СБУ.

Читайте також:
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
вчора, 17:25
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
16 квітня, 20:38
Кримінал
Його обвинувачують у зловживаннях при закупівлі автівок для армії. Сума завданих збитків державі становить понад 17 млн грн.
16 квітня, 17:30
Опінії
9 років тому Петро Порошенко, грубо порушивши Конституцію України, призначив на посаду директора НАБУ Артема Ситника.
16 квітня, 15:05
Політика
Українські транспортні компанії просять звернути увагу на активізацію Тищенка, який хоче повернути корупційні схеми на кордоні
16 квітня, 10:41
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
15 квітня, 16:55