Замах на Сергія Шефіра: Москаль розповів про дивні факти

ПОЛІТИКА
25 вересня, 12:22
Замах на Сергія Шефіра: Москаль розповів про дивні факти

Геннадій Москаль розповів про дивні обставини у справі замаху на радника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра

Про це колишній нардеп повідомив в програмі «Народ проти» на телеканалі «Україна 24».

«20 гільз знайшли, а де 18 куль? Друге. Як могли 20 пострілів зробити по машині, яка рухається? 50-40 км/год рухається, і одиночними пострілами, бо каже «великий експерт», заступник міністра закордонних справ Єнін, що стріляли поодинокими. Тоді б всі кулі потрапили в багажник. Чому за три дні до цього поїхав на СТО водій, бо не відкривалося скло в машині? Скло не відкривалося, тому що там стояли титанові пластини, які б не пропустили кулі, і він їх вийняв. А Шефір про це не знав?» – зазначив Геннадій Москаль.

Також Москаль запитує, звідки стріляли по машині та чому пораненого водія повезли в лікарню «Феофанія».

«Чому кулі не пройшли навиліт? Стріляли з автомата, дві кулі увійшло в ногу, як пафосно оголосив Арахамія, а де 18? Як можна стріляти, коли кілери засіли внизу, я сам поїхав на трасу, подивився. Це неможливо, оскільки машина нагорі, траєкторія куль повинна була йти під кутом. А тут чітко видно, що кулі йшли прямо. Швидше за все, в лісі стріляли з невеликої відстані. Якщо водій був поранений в ногу, де кров в салоні? Немає. Чому повезли в «Феофанію»? Швидка допомога везе в ургентну лікарню, де постійно хірурги, анестезіологи. «Феофанія» – це будинок відпочинку, там роблять планові операції. Щоб сховати від журналістів! І тому подібне. Я ще можу продовжити, не вистачить ефірного часу», – додав політик.

Нагадаємо, 22 вересня біля села Лісники Києво-Святошинського району стріляли по автомобілю першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Поранено водія, Шефір не постраждав.

вибір редакції
Читайте також:
Чиновники, котрі 8-й рік поспіль не помічають російську агресію, взялися вчергове обмежувати конституційні права українців.
18 жовтня, 13:23
Нові деталі про "замах" на Сергія Шефіра
04 жовтня, 10:45
Конструкторське бюро отримувало значні контракти від уряду країни окупанта.
27 вересня, 17:47
Поліція обшукала квартиру начальника штабу добровольчого батальйону імені шейха Мансура Мусліма Ідрісова.
26 вересня, 16:25