Замість штучних ялинок – елітні товари: ДБР викрило хабарників на митниці

КРИМІНАЛ
25.12.2020, 12:34
Замість штучних ялинок – елітні товари: ДБР викрило хабарників на митниці

Працівники Волинської митниці сприяли безперешкодному ввезенню в Україну великого об’єму брендового вантажу під виглядом штучних ялинок.

Про відповідні результати попереднього досудового слідства повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

За даним фактом правоохоронці провели обшуки на митному посту "Ягодин", після чого вилучили речі та документи, що мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Неназваним посадовим особам Державної митної служби інкримінують систематичне незаконне переміщення брендових товарів з-за кордону, а саме: планшетів, ноутбуків, годинників, мобільних телефонів і аксесуарів, елітного одягу.

«Вантажівку, яка перевозила зазначений товар, зупинено; вона перебувала на зберіганні у районному управлінні Національної поліції у місті Києві. За попередніми підрахунками слідчих, у причепі автомобіля знаходилося понад 1500 ящиків на загальну вартість понад 40 мільйонів гривень. Через незаконні дії митників підприємці ухилялися від сплати митних платежів в особливо великих розмірах», – прокоментували у пресслужбі ДБР.

Станом на тепер проводяться слідчі дії спрямовані на документування правопорушення працівників ДМС, які вчиняли дії з метою отримання особистої неправомірної вигоди.

Читайте також:
За допомогою дронів порушники здебільшого переправляють контрабандні сигарети
21.12.2021, 13:11
Про СБУ, контрабанду та Донецьку мафію
27.04.2021, 15:35
Товар, який вивозили за фальшивими документами, було затримано на митному посту «Запоріжжя».
26.03.2021, 14:50
Під час обшуків у зловмисників вилучили понад 260 кг бурштину великих фракцій.
12.03.2021, 14:45