Запобіжний захід Порошенку не обрали

ПОЛІТИКА
08 липня, 17:45
Петро Порошенко.
Петро Порошенко.
Фото: Дмитро Ларін/«Українська правда»

Обрання запобіжного заходу Порошенку було залишено без розгляду в зв'язку з закінченням досудового розслідування.

Печерський районний суд Києва не обрав запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку. Раніше прокурори відмовилися від запобіжного заходу у зв'язку з завершенням розслідування.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Як повідомив суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк, розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Порошенку було залишено без розгляду в зв'язку з закінченням досудового розслідування.

Зазначається, що спочатку прокурор просив обрати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави у 10 млн гривень, однак пізніше звинувачення чомусь змінило вимоги і просило відпустити його на час слідства під особисте зобов'язання до 10 липня.

Нагадаємо, Порошенку, зокрема, закидають тиск на главу Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка в 2018 році – «в результаті цього він перевищив службові повноваження», призначивши першим заступником одіозного Сергія Семочка, якого підозрюють у наявності тісних зв'язків з РФ.

Читайте також:
Розслідування діяльності поліції Кагарлика розпочалися після того, як поліціянт згвалтував затриману жінку.
02 липня, 17:24
Нетаньягу повідомив, що його уряд найближчим часом має завершити ратифікацію угоди про «вільну торгівлю» між Ізраїлем та Україною.
16:38
Вихованці Київського національного університету імені Тараса Шевченка вимагають позбавити Олександра Лукашенка звання почесного доктора.
11:33
Разом з тим, громадяни дедалі більше використовують Інтернет.
вчора, 18:53
Критично низьким є рівень підтримки політичної партії «Слуга народу» в обласних центрах.
вчора, 18:22
Також 59,5% українців вважають, що Російська Федерація – агресор.
вчора, 17:31