Справа Стерненка: коли навіть сліпці потрібні ЗСУ

Сергій Стерненко заявив, що з перших днів війни — в артилерії 72-ї ОМБр. Потім узнав, що сліпий від народження, і збирає гроші на квартиру.
Гарна новина для незрячого з народження волонтера Сергія Стерненка. Тепер він, нарешті, зможе приєднатися до лав Збройних Сил України:
«Ілон Маск планує повернути сліпим зір вже протягом року. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Fox News. Маск підтвердив, що компанія «Neuralink» працює над технологією, здатною повернути зір людям з повною втратою зорових функцій.
Про зорову систему під назвою «Blindsight» вперше повідомили навесні 2024 року. Тоді Маск зазначив, що перші випробування дали позитивний результат: вченим вдалося частково відновити зір мавпі.
«Blindsight» буде імплантований першій людині протягом найближчих 12 місяців, зазначив мільярдер. У планах — імплантація 20-30 пацієнтам протягом року».
У зв'язку з цим оголошую збір коштів на повернення зору Сергію Стерненку, який тепер зможе втілити свою давню мрію й отримати посвідчення учасника бойових дій. Збір грошей на лікування Стерненка здійснюється на картку 4441 1144 5203 7094.
