«Заслужив»: суддю Майдану Кицюка призначили суддею довічно

ПОЛІТИКА
03.12.2020, 14:33
Так виглядає обличчя правосуддя
Так виглядає обличчя правосуддя
Фото: Україна кримінальна

У 2017 році Вища рада правосуддя відмовилась призначити його  суддею довічно, бо «очевидно недоброчесний».

Вища рада правосуддя одноголосно вирішила призначити суддю Віктора Кицюка, який під час Революції гідності незаконно притягував до відповідальності активістів Автомайдану, суддею Печерського райсуду Києва довічно.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат «автомайданівців» Роман Маселко.

«Вища рада правосуддя не виявила жодних фактів, що свідчать про недоброчесність Кицюка, та що його призначення негативно вплине на авторитет правосуддя та суспільну довіру», – написав адвокат.

За його даними, член ВРП від прокуратури Віктор Матвійчук, який ще тиждень тому просив «відправити Кицюка до тюрми на 6 років, навіть не повідомив, що вчора 15 громадських організацій заявили про те, що Кицюк є символом кривосуддя».

Сьогодні ж ВРП Олексій Маловацький подякував Кицюку за високу оцінку роботи ВРП.

Також адвокат «автомайданівців» додав, що у 2017 році ВРП відмовилась призначити Кицюка суддею довічно, бо «очевидно недоброчесний».

Як бачимо, через три роки, коли у владі закріпилися слуги неукраїнського народу, ВРП вже не виявила жодних фактів, що свідчать про недоброчесність Кицюка. 

 Суддя Віктор Кицюк – надзвичайно цікавий персонаж. У часи Майдану переслідував протестувальників за поїздку до Межигір’я, за що йому пред’явили обвинувачення у винесенні свідомо неправосудних рішень. Його повноваження закінчились ще у 2014, а у 2017 його остаточно мали звільнити. Втім, відтоді він обіймав посаду судді та регулярно отримував заробітну плату. 

Читайте також:
Увесь цей маразм триває з весни-літа 2014 року, “коли замість зачистки проросійського елементу силовики зайнялися банальним дерибаном.
16 квітня, 17:38
З листопада 2020 року по квітень 2021 французькі посібники Путіна депортували в Росію щонайменше вісьмох вихідців з Чечні.
16 квітня, 16:58
Його депортували попри 3 рішення французьких судів, які визнали це незаконним.
11 квітня, 13:45
Попри рішення суду МЗС Франції намагається відати 37-річного Гадаєва до рук путінських катів.
09 квітня, 15:55
Іслам Албаков, без жодних на те підстав, вже три роки перебуває у бельгійській в'язниці.
05 квітня, 20:29
У відомстві імені Арсена Борисовича добре знають "свою службу" — ФСБ РФ.
28 березня, 19:57