Завдяки чеським благодійникам у Карлівці облаштовують поселення для ВПО

ПОЛТАВА
28 лютого, 12:34
Завдяки чеським благодійникам у Карлівці облаштовують поселення для ВПО

Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.

Красномовним доказом слугує надання чеською неурядовою організацією «Людина у біді» допомоги вимушеним переселенцям. Українці, які втекли від російських загарбників, нині облаштовують свій побут у Карлівській громаді, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Своєю чергою, обласні чиновники палець об палець не вдарили, щоби хоча б гуманітарно підтримати переселенців, адже тоді доведеться ділитися бюджетними коштами. Хапуги, які коштом платників податків Полтавщини розкошують під час війни, не соромляться робити це публічно.

Тим часом чеські волонтери та благодійники не перший місяць поспіль привозять до Карлівки гуманітарні вантажі, а також сприяють облаштуванню місць компактного проживання переселенців. Вочевидь, чуйне ставлення до людей закладено у них на рівні ДНК нації.

З'ясувалося, що організація «Людина у біді» передала громаді новеньку пральну машину та іншу необхідну побутову техніку. Натомість Карлівська лікарня отримала від іноземців підіймач для інвалідів з електроприводом і комфортні меблі для очікування у відділенні.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як українці Естонії допомогли облаштувати укриття у прифронтових областях. Спілка «Kultuuride ristmik» долучилася до створення безпечних середовищ.

Читайте також:
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Війна
15 дронів-розвідників RQ-35 Heidrun вже в Україні.
24 січня, 17:18
Полтава
У той час, поки українофоб Володимир Онищенко прагне всидіти у кріслі ректора, молодь волонтерить. Фронтовики відчувають підтримку тилу.
22 січня, 19:26
Полтава
У той час, коли чиновники з депутатами під вигаданими приводами «розподіляють» бюджети, українці віддають останнє на потреби захисників.
15 січня, 07:01