Завоювати землю не важко, важко на ній створити справжню державу

ПОЛІТИКА
17 серпня, 10:23
Завоювати землю не важко, важко на ній створити справжню державу
Фото: bastion.tv

Не варто дарма розкидати бісер перед свинями, які у захваті від чужих здобутків і перемог, хоча самі так нічого і не змогли досягти.

Кандидат неук Кива, проффесор Янукович, законодавці-візажисти, чиновники по блату, економіка за схемами, судочинство за домовленостями, медицина по гуманітарній допомозі, це все і не тільки — колективний український "Талібан".

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав боєць добровольчого підрозділу "Сармат" і співробітник Музею АТО у Дніпрі Ігор Куліковський.

За його словами, перед кожною цивілізованою країною, яка у ХХІ столітті прагне бути реальною державою, а не маріонетковою failed state, мають стояти високі цілі та досяжні пріоритети, зокрема:

  • боєздатна армія і потужні сили національної безпеки;
  • повноцінна освіта, включно з патріотичним вихованням;
  • ефективна медицина і стало працююча система охорони здоров'я.

«Цікава позиція, коли деякі українські громадяни, виразники суспільної думки чи то кобилу перед возом ставлять, чи не розуміють, що держава — це не щось самостійне й існуюче відокремлено від народу. Адже після повного отримання контролю над територією країни, набагато складніша боротьба починається, "державотворення" називається. Не кожна країна впорається з таким викликом. Зазвичай починають будувати ті, хто неспроможний, як-от "Талібан", бо хочуть мати "монополію на насилля", встановивши клановість і кастовість, породжені збоченою економікою», — написав Ігор Куліковський.

Він додає, перед тим, як вітчизняні "експерти" з усіх питань розпочнуть коментувати направо і наліво закордонні явища та події, нехай спустяться на рідну землю й поглянуть на що вона перетворилася за останні 30 років цього даремного просторікування.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", будь-який національно-визвольний чи релігійно-визвольний рух, який бореться проти іноземної окупації, може виграти.

Читайте також:
“Країни, які були суверенними до силового захоплення Кремлем, повернулися на свої природні траєкторії історичного розвитку”.
15:00
Лише 300 мільйонів доларів для ініціативи щодо сприяння безпеці України
10:47
Українці Долатимуть Опір ворогів, як зовнішніх, так і “внутрішніх”
вчора, 22:45
І це незалежно від того, хоче цього “кухарка на кухні” — чи ні.
вчора, 18:04
В Україні працює Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади
вчора, 08:47
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
06 грудня, 12:16