Завтра третину Полтави на 3 тижні залишать без гарячої води

ПОЛТАВА
21.05.2017, 13:31
Завтра третину Полтави на 3 тижні залишать без гарячої води

У котельні по вул. Ціолковського розпочинають ремонт, тому подачу гарячої води споживачам припинять, починаючи з 22 травня по 8 червня. Роботу котельні відновлять 9 червня.

За словами головного інженеру «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка – це найбільша котельня у Полтаві, яка обслуговує мешканців мікрорайонів «Алмазного» та Садів-1, 2, 3. У цих районах проживає третина населення міста.

Тож із 22 травня ці споживачі не отримуватимуть централізоване постачання гарячої води. Виняток – мешканці житлових будинків по вул. Великотирнівській, 14, 18 та вул. Героїв Сталінграду, 7, 9.

Тиждень тому жителям Огнівки (Сади-3), вже відключали гарячу воду через профілактику. 

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05