Завтра відбудеться огляд батальйону «Полтавщина»

ПОЛТАВА
03.11.2014, 13:50
Завтра відбудеться огляд батальйону «Полтавщина»

Командування округом та командування Нацгвардії планують завтра провести огляд батальйону «Полтавщина». Мета огляду – прийняти стратегічне рішення, щодо подальшого розвитку батальйону і перетворення його в найдієвіший підрозділ у силах АТО.

Нова структура підрозділу буде передбачати підготовку особистого складу, озброєння та оснащення за всіма світовими стандартами. Провідні інструктори вже розпочали курс молодого бійця, для перших взводів батальйону «Полтавщина». Командування обіцяє, що подібні заходи зможуть значно підвищити точність ведення вогню. Бійці вивчають нове озброєння та тактику ведення сухопутних бойових дій під час контрдиверсійних операцій.

За словами комбата «Полтавщини» Іллі Киви, вже у вівторок до дислокування батальйону у зоні АТО навідаються високопоставлені офіцери, які й вирішать чи буде дано зелене світло для переорганізації батальйону.

«З урахуванням накопиченого в ході АТО досвіду застосування батальйонів МВС і Нацгвардії в реальних бойових умовах, планується переформатувати батальйон за новою схемою, розробленою українськими бойовими офіцерами спільно з провідними зарубіжними військовими експертами. Передбачається, що нова структура батальйону «Полтавщина», підготовка особового складу батальйону, його озброєння і оснащення, відповідатиме сучасним стандартам кращих армій світу. Крім того, буде враховано попередній досвід бойових дій в зоні АТО, який виявив невисокий характер взаємодії різних підрозділів МВС, Нацгвардії, ВСУ і СБУ в реальних умовах бойових дій», - говорить комбат «Полтавщини».

Гроші на фінансування переформатованого батальйону з бюджету будуть йти на оснащення військовою формую, бронежилетами, касками, медикаментами, легкою та крупнокаліберною зброєю, РПГ, мінометами, гранатометами, бронетехнікою, артилерією, боєприпасами та необхідним автотранспортом й інженерною технікою. Окрім цього, планується, що батальйон має отримати й високотехнологічну зброю, але вже за рахунок волонтерської допомоги.


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
вчора, 12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
30 вересня, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00