Зброярі навчилися озброювати дрони автоматами та снайперськими гвинтівками

СВІТ
17 січня, 18:39
Зброярі навчилися озброювати дрони автоматами та снайперськими гвинтівками

Система забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі

Нещодавно була представлена ​​система озброєних дронів SMASH Dragon, яка може використовувати високоточну зброю, у тому числі автомати, снайперські гвинтівки, гранатомети тощо.

Систему розробила компанія Smart Shooter. Вона, по суті, є роботизованим корисним навантаженням, яке дозволяє озброювати різні безпілотники високоточною зброєю.

Smash Dragon використовує технологію Smash, яка дає можливість з точністю вражати статичні цілі, що рухаються. Керувати системою можна віддалено. Повідомляється, що вона вже пройшла випробування, зокрема, реальною стрільбою.

Як зазначив генеральний директор Smart Shooter, технологія Smash забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі.

Тепер її можна використовувати на безпілотній повітряній платформі, якою можна керувати з відстані. Smash Dragon вийшов надзвичайно легким спеціально для цього.

Читайте також:
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
01 липня, 20:32
Світ
Майбутнє вже у Таллінні, а Полтава, завдяки команді Олександра Мамая, повертається у кам'яний вік, втрачаючи туристичну привабливість.
14 лютого, 11:51
Життя
В Університеті Гельсінкі розробили інноваційний назальний спрей, який захищає від COVID-19 у ситуації з високим ризиком зараження.
15 січня, 12:15
Опінії
Наших талановитих людей активно переманюють інші країни.
24.12.2021, 20:55
Життя
Інноваційний рентген-пристрій, який показуватиме людські клітини у реальному часі, презентували в Університеті Мельбурна.
10.11.2021, 12:56
Життя
Не за горами час, коли улюблену книгу можна буде почитати під теплим промінням від хатньої рослини.
27.09.2021, 11:15