Зброярі навчилися озброювати дрони автоматами та снайперськими гвинтівками

СВІТ
17.01.2022, 18:39
Зброярі навчилися озброювати дрони автоматами та снайперськими гвинтівками

Система забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі

Нещодавно була представлена ​​система озброєних дронів SMASH Dragon, яка може використовувати високоточну зброю, у тому числі автомати, снайперські гвинтівки, гранатомети тощо.

Систему розробила компанія Smart Shooter. Вона, по суті, є роботизованим корисним навантаженням, яке дозволяє озброювати різні безпілотники високоточною зброєю.

Smash Dragon використовує технологію Smash, яка дає можливість з точністю вражати статичні цілі, що рухаються. Керувати системою можна віддалено. Повідомляється, що вона вже пройшла випробування, зокрема, реальною стрільбою.

Як зазначив генеральний директор Smart Shooter, технологія Smash забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі.

Тепер її можна використовувати на безпілотній повітряній платформі, якою можна керувати з відстані. Smash Dragon вийшов надзвичайно легким спеціально для цього.

Читайте також:
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33
Історія
У лютому 1974 року Ілону Маску не було і трьох років, а у Запорізькому машинобудівному інституті вже презентують інноваційну розробку.
17 лютого, 20:13
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення змусило розвиватися шаленими темпами не тільки українське вояцтво, а й промисловість з інноваціями.
09 січня, 22:03
Світ
Це допоможе покінчити із залежністю від викопного палива
13.12.2022, 13:55
Світ
Цілорічне стабільне електропостачання з відновлюваних джерел енергії під час зміни сезонів і мінливих погодних умов можливе.
08.11.2022, 09:03
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
01.07.2022, 20:32