Зе-команді не до лісів Закарпаття — скоро вибори

15 жовтня, 08:51
Зе-команді не до лісів Закарпаття — скоро вибори
Фото: bastion.tv

Поки "Слуги народу" з усіх усюд активно агітують за себе, предковічні Карпатські ліси й надалі вирубують під носом у влади.

Останній інцидент стався 12 жовтня в одному з населених пунктів Закарпаття якраз у момент промови голови обласної державної адміністрації Олексія Петрова.

Відповідний відеоролик у Twitter з місця події виклали небайдужі громадяни.

Очільник найзахіднішого регіону України, котрий дав слово "гаранту" побороти незаконні вирубки, чомусь не помітив вантажівку з колодами, що їхала у невідомому напрямку.

Користувачі соціальної мережі добачають у цьому брехливий популізм влади, яким за останній рік встигли відзначитися "слуги" різного рівня.

«Знахабнілості немає меж, а як ця новозпечена передвиборча влада грозилась боротись із нелегальними вирубками і крадіжом деревини, але коли рило встромила в "корито" зразу все забула», — коментує ситуацію "Руслан Округ" (@RuslanOkrug2), якого підтримує "Надежда" (@NadinAktiv): «Для полной эпичности не хватает грузовика с янтарём. Неначе люди подуріли!».

Дехто, з сарказмом, розпізнав у водієві вантажівки образ Петра Порошенка (що малоймовірно), який нещодавно одужав і тепер має змогу всіляко "шкодити" команді Володимира Зеленського.

«То всьо клятий Порошенко в лісовозі їде», — написав "Закарпатський емігрант" (@FormatorV), якого підтримує користувач "Вранішнє" (@_ok7ok_): «Так, він якраз із лікарні виписався, встигає. Ще так показово підтормозив на камеру».

Голова Закарпатської ОДА виступає перед виборцями на фоні лісовозу
Голова Закарпатської ОДА виступає перед виборцями на фоні лісовозу
Читайте також:
Двоє місцевих депутатів від "Європейської солідарності" намагалися заїхати по сходах у під'їзд багатоповерхового будинку.
21 листопада, 13:36
У листопаді 1970 року на пляж у Флоуренса викинуло семи тонну тушу кашалота. Що з нею робити було незрозуміло.
18 листопада, 16:26
Джейн Таппер вирішила побудувати на задньому дворі справжній паб, щоб її чоловік не затримувався після роботи та частіше був удома.
15 листопада, 14:00
Черговий скандал за участі російськомовного громадянина України стався в університеті "Дніпровська політехніка".
07 листопада, 11:37
Кандидат від Республіканської партії на посаду президента США вимагає припинити підрахунок голосів.
06 листопада, 12:46
Очільниця генеральної прокуратури України вже відкрито погрожує Андрієві Єрмаку.
05 листопада, 10:37