Зе між американським молотком, російським ковадлом і власною нікчемністю

Опінії
11.12.2021, 14:39
Зе між американським молотком, російським ковадлом і власною нікчемністю
Фото: © T-34-152

Інтегральні і не дуже націоналісти, мобілізуймося! Час лєнти за лєнтою.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Після циркового фурору, вчиненого Зе перед істерично налаштованим скаженим принтером, спершу з виправданим острахом чекали на перемовини президентів двох протилежних світів – Білого дому на Потомаку й бункера під Спаською вежею.

Овації, влаштовані фантазіям упалого в ньювасюківський маразм Янелоха, не залишали сумнівів у тому, що розмова Дідуся Джо з Недопалком буде подана фанатам «Сватів» і Юзика як чергова «перша за 30 років перемога найвеличнішого».

Альтернатива єдиному варіанту залагодження справ на Донбасі – зустрічі Зе з Пу віч-на-віч – не простежувалася. Принаймні, з нашого дивану.

Тепер до дводенної павзи з виправданнями Байдена перед Янелохом за доброзичливу тональність відеоконференції з Путіним. До речі, на оцю демонстративну ввічливість Дідуся, який від вигляду лискучих ботоксних ланіт на протилежному кінці кабелю навіть помолодшав, звернула увагу переважна більшість оглядачів.

Хтось з російських блогерів емоційну складову саміту виставив чи не основною умовою успіху такого штибу перемовин! Згадав, як колись важко далася світові Карибська криза.

У 60-і роки минулого століття нашому опецькуватому екстремалові Микиті Сергійовичу «не зайшла» пещена мармиза молодого джентльмена Кеннеді, і він вирішив її начистити ядерним кулаком. Ледве розтягли.

А тому й не віриться, що Байден був на своєму кінці кабелю таким рішучим і принциповим, як це подають офіційний сайт Посольства США у Києві і Подоляк з Арестовичем. І пояснень прикрості, чого так припізнився Байден з коментарем своїх посиденьок з російським візаві-пацюком, сила-силенна!

Могла риба-ножівка перепиляти трансатлантичний телефонний кабель? Могла. І пропав зв'язок – не додзвонився лідер Нового світу у Вашингтоні до «лідера» світу Старого у Києві.

Міг Дідусь несподівано підхопити легку інфлуенцу? Запросто. З цим зара не жартують – дивіться, як розгулялися дельта з омікроном! А якщо зважити, що попереду у COVID'у більша частина літер латиниці, трохи поберігся американець у віці. І правильно, Янелох переб'ється.

Авжеж, німецький фактор. Там когнітив у владі. Новому канцлеру Олафу Шольцу ніяк не вдається стягти панянку Ангелу з труби Нордстріму-2 – лягла грудьми на газогін, як колись Алєксандр Матросов на амбразуру, і натюрліх вам у печінку! Перепрошуємо за недоречну нетактовність – було та хмелем поросло.

Зрештою, пані Джейн Псакі від руки переписувала меморандум про автономізацію чогось там побіля поребрика з «тим, хто живе на північному сході». Ампулка могла засохнути? Та що два пальці в розетку.

Все так. Але такого приниження України навіть ми – ті, хто не сприймає ідіотів з Кварталу на генетичному рівні – не чекали.

Гаразд, з центровими натівцями – французом, британцем і німцем – треба було перетирати здачу «пріоритетного східноєвропейського партнера» у першу чергу.

Але до чого тут італієць?! За усієї поваги до Римської імперії і пана Прадо? Ну, очолив наш Шева їхню дев'ятнадцяту з двадцяти «Дженоу», ну пармська шинка, Teatro alla Scala, те се включно з 234 058 трудовими мігрантами, то що? Тільки те, що вашу (дідько забирай – але ж і нашу!) долю, нешановні зелебобіки, тепер вирішують на Апеннінах.

«Предмет перемовин» був поінформований щодо його «суб'єктності» непристойно посліднім.

Не про те мова, що прес-секретарці Білого дому, панянці Джейн після сумнівних, наглухо утаємнених домовленостей доводиться вкотре спростовувати вкидання телеканалу NBC щодо «загальмування військової помочі Україні». Як ще гіперцнотливому ВВС вдається встояти перед грошима Газпрому!

Не тому слід дивуватися, що коментар Зе своєї телефонної розмови з Байденом вкотре засвідчив: звивина, яка відповідає за стратегію, у Янелоха була випрямлена ще в період кавеенівських пошуків сенсів буття з баблом включно.

Ви, панове, що – повірили оцьому: «Росія переконала США, що не має наміру продовжувати ескалацію навколо України»? Дідові Джо воно в новинку, але у нас оце: «Упродовж минулої доби, 10 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню, 2 з яких - із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння». На третій день після переконання.

Тепер про те, від чого закипіли і наші звивини: «Київ не виключає референдуму щодо окупованих територій Донбасу та Криму». Сьогодні всенародне бла-бла-бла про торг територіями матиме один результат – гаки суверенітету і незалежності. Бо ось на телеекрані: «50% опитаних підтримують прямі переговори з Росією».

Рахуймо: 23,5 відсотки все ніяк не намилуються блазнем в спортзалі, дідько з ними, на тих головах кілків вже тесати ніде. Це ті, котрі подружній обов'язок виконують винятково після серії «Сватів». Але ще ж стільки українців долучаються до малописьменного плебсу!

Швейцарці ледве не з тисячолітнім демократичним бекграундом можуть на референдумі встановлювати гуртову ціну на Апенцеллер з   Емменталем  (звичайний швейцарець з’їдає майже 22 кілограми сиру щорічно, якщо що), але довіряти кобищанцям питання майбутнього нашої країни і наших нащадків?!

Путін погодиться на перемовини з пацанчиком в кавеенівських шортиках лише на своїх умовах – табу (Яременко гикнув?) на вступ України до НАТО, Медведчук – сьомий президент, Єрмак – голова СБУ, Кива – гауляйтер федерального округу «Малоросія», ОРДЛО – отруйна ін'єкція руського міра в українську державність, вода в Крим і пам'ятник Муравйову під Крутами.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Камон, а що зараз іде на Донбасі? Що загострилося з 17 лютого?
22 лютого, 20:09
Опінії
"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.
05 лютого, 09:12
Опінії
Кульбіт клоуна від паперті палацу «Україна» до гетьманського крісла випадає з логіки причинно-наслідкових зв'язків.
24 січня, 10:25
Політика
Паніка – це шкідливо та погано, бо у мирні часи б'є по економіці, у не мирні – загрожує життю та здоров'ю.
24 січня, 07:42
Політика
ТОВ «ФРЕНДС ПРО ТВ» отримає 20 млн за зйомки для Євробачення-2022
19 січня, 14:55
Політика
Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.
19 січня, 11:18