Байден із Путіним уклали нову «Мюнхенську змову», – Андрєй Ілларіонов

СВІТ
08.12.2021, 13:43
Байден із Путіним уклали нову «Мюнхенську змову», – Андрєй Ілларіонов
Фото: Voice of America

Мінські домовленості лишаються наріжним каменем у питанні мирного розв'язання російсько-української війни.

Відтак Вашинґтон разом з європейськими союзниками – Лондоном, Парижем, Берліном і Римом – будуть спільними зусиллями вимагати від Києва погодитися на сценарій Москви.

Таку думку після online-зустрічі Джозефа Байдена з Владіміром Путіним озвучив колишній радник президента РФ з економіки у 2000-2005 роках Андрєй Ілларіонов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Він наводить окремі гострі цитати з брифінгу Джейка Саллівана у Білому домі, прямо вказуючи на підготовку колективного Заходу до здачі України російському агресору.

«Підкреслено демонстративним став перехід адміністрації Байдена з позицій союзника України на позиції, так би мовити, посередника "між сторонами конфлікту" з однаковими вимогами на адресу РФ та України – мовляв, виконуйте Мінські угоди! Цікаво також, що прецизійно проведена Байденом зустріч із Путіним у 80-ті роковини розгрому американського флоту у Перл-Гарборі, полягає в тому, що тепер президент США не тільки перейняв аргументацію російського диктатора, не тільки перейнявся безпекою путінської Росії (!), а й став називати Мінські угоди "інструментом забезпечення безпеки НАТО та США". Іншими словами, шантаж України з метою виконання нею Мінських угод тепер здійснюватиметься Байденом під гаслом безпеки РФ, НАТО та США», – зауважує Андрєй Ілларіонов.

Водночас він додає, що для закріплення підсумків антиукраїнського альянсу відразу ж після розмови з кремлівським господарем, Байден здійснив серію дзвінків лідерам Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії.

Ілларіонов переконаний, 46-й президент США зробив це з єдиною метою – виключити навіть можливу моральну підтримку України вказаними європейськими державами, котру демонстративно залишили на самоті у певній міжнародній ізоляції.

«Якщо 1938 року про рішення Мюнхенської конференції президенту Чехословаччини Едварду Бенешу повідомили через кілька хвилин опісля її завершення, то принизливе інформування Володимира Зеленського про спільне московсько-вашинґтонське рішення "великих держав" Байден образливо відклав на 2 доби – до четверга. Адже єдина країна, яку Байден вирішив показово проігнорувати – це Україна. Прониклива цинічність зрадника», – підсумував Андрєй Ілларіонов.

Натомість Офіс Зеленського напередодні online-зустрічі Байдена з Путіним підтвердив, що "українська позиція збігається і ретельно скоординована з позицією Білого дому", особливо з ключових питань, чим попередньо дав згоду на будь-яке рішення Вашинґтона і Москви.

Фактично, стратегічний вибір українців іти західним шляхом розвитку та просувати євроатлантичну інтеграцію, зроблений під час Революції гідності взимку 2013-2014 років, був зраджений нашими партнерами; відтак на черзі – правове оформлення цієї змови з Зе-командою на вулиці Банковій.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", 46-й президент США фактично сприяє подальшій аґресії РФ, плазуючи перед кремлівським "бункерним щуром".

Читайте також:
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25